Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy oldjátok meg a napirendet?

Hogy oldjátok meg a napirendet?

Figyelt kérdés
pl.ha épp esti fürdetés körülre esik az evés?Rögtön elötte nem jó etetni,meg utána mindig kéri a vacsit,tehát sürün se jó.Éhesen meg nehezen viseli a dolgot.5 hetes kisbabám van
2009. febr. 17. 08:37
 1/5 anonim ***** válasza:
akkor előbbre kell hozni a fürdetést, hogy még ne legyen éhes.
2009. febr. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi a babához igazodtunk. A fürdetési időt tologattuk, hol előre, hol hátra. Kezdetben 7-re terveztük, aztán ő már olyankor nagyon nyűgös volt. Áttettük 6-ra. Mostanában fél 7 körülre esik a fürcsi, attól függően, hogy hogy érzi magát. Kaja után fél órát várunk általában, addigra kibüfizi magát, így még nem volt gond fürdésnél. Van olyan, hogy elalszik 6 körül, akkor arra várunk, hogy felkeljen.
2009. febr. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Az én babám 10 hetes. Ő eszik 6-kor, fél 9-kor megfürdetem, majd 9-kor vacsi. Legkésőbb 10-kor már alszik. Tehát én a két étkezés között etetem. Ő a 6 órás kaja után nem szokott aludni, így szépen kifárad 9-re.
2009. febr. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is fél kilenckor fürdetünk, mert egyébként kilenc órára esik a következő etetése, és így még kibírja sírás nélkül, sőt élvezi az egészet, kivéve az öltöztetést :) Az ilyen késői fürdetés azért is jó, mert addigra általában azért otthon van már minden apuka, és ha később nem lesztek otthon, nem kell rohanni haza korán ,ráértek este fél nyolckor elindulni haza. Főleg, amikor még este is világos lesz.
2009. febr. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

5 hetesen néha kivitelezhetetlen, hogy ne legyeb éhes, mikor fürdik, mert ők még csak esznek, és alszanak. Az én lányom 2 hónapos koráig végigordította a fürdés, sőt még most is előfordul, hogy fürdés után, mikor öltöztetem, sírdogál, pedig nem éhes, csak hozzászokott, hogy utána cicit kap. Azt hiába irom, hogy két etetés közt fürdesd meg, mert ha alszik, akkor nem lehet. Próbáld korábban fürdetni, pl. 6-kor, és utána etetni, előtte nem jó. Magatoknak kell kitapasztalni, hogy lenne jó.

2009. febr. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!