Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Győri anyukák! Ebben a szakadó...

Győri anyukák! Ebben a szakadó hóban hogy oldjátok meg a babák levegőzését?

Figyelt kérdés
Idáig pár napja nagy szél volt, nem sétáltunk. most meg már második napja szakad a hó. van erkélyünk, de oda is beesik a hó.
2009. febr. 17. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
én leviszem a babámat,fogom a babakocsit,rá az esővédőt,én felveszem a kesztyűt nagykabátot és irány. :) ha nem is 2 órát,amennyit szoktunk,de 1 órára tuti leviszem. Semmi bajunk nem lesz,ritka amikor ilyen tiszta az idő
2009. febr. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Vámoson lakom,szintél szél,szakadó hó,Ma szerettem volna menni a védőnőhöz,boltba,de kimarad.Kocsiban nem marad meg a babó,kenguruval meg ilyen hóban nem szeret menni.Szóval marad a szellőztetés,vagy a terasz.De már én is eléggé unom a bezártságot.
2009. febr. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én is unom már. Meg aztán itt Csanakon ahogy nézem, rodeózhetok, mert még csak a szándék sincs meg, hogy takarítani akarnak:-(


Na mindegy, majd valahogy megoldom.

2009. febr. 17. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!