Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Keszultok mar az oraatallitasra?

Keszultok mar az oraatallitasra?

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

Persze, már rajta van az ujjam az OK gombon.

(komolyan, mit kell arra készülni?)

2011. márc. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
8kor van nalunk alvás, ami tokeletes, oraatallitas utan sem szeretnem, ha 9kor lenne a gyerek az agyban.igy lassan elobbrehozom a furdetest, me legyen olyan hirtelen egy ora a valtozas.csak ennyi
2011. márc. 1. 22:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is így szoktam, bár még nem kezdtem el, jó, hogy eszembe juttattad :-)


Nagyon utálom ezt az időszakot, hihetetlenül megkergül tőle az egész család, főleg így tavasszal. De legalább később sötétedik. :-)

2011. márc. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
No para. Biztos első gyerek. Ha 8, akkor 8. Óra átállítás előtt-után. Mindent csinálj óra szerint, nem kell erre készülni. 3-4 nap után mintha mi sem történt volna!
2011. márc. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem. A téli óraátállításnál se volt semmi. Amikor az új idő szerint annyi volt az idő, hogy fürdés, alvás, akkor csináltuk.

Most is így fogom. Bennünket jobban megviselt, mint a gyereket! :-)

2011. márc. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Határozottan nem. A télinél előre készültem egy héttel, napi 10 percekkel húztam mindent, így a fiam már 1 héttel előtte is megkergült és utána még 2-3 napig nyűglődött miatta. Úgyhogy bőven elég utána megoldani, legalábbis nálunk.
2011. márc. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nalunk, mivel mar hamarabb vilagosodik, hamarabb is kel a gyerek magatol, igy hamarabb el is almosodik, ezert hamarabb a furdetes...
2011. márc. 2. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!