Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babáitokkal együtt alvó...

Babáitokkal együtt alvó anyukák! Én ugyebár korábban kelek mint a babóm, és félek, hogy leesik az ágyról amikor már nem vagyok mellette. Mit tegyek az ágy szélére, hogy amikor felkel ne essen le?

Figyelt kérdés
Légyszi ne írjátok, hogy a kiságyban kell altatni onnan nem esik le!
2009. febr. 18. 09:07
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Mennyi idős a babád? Forog már? Mászik?
2009. febr. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
tegyél oda egy fotelt. Én arra emlékszem hogy amikor kicsi voltam de már a saját nagyágyamban aludtam mindig forogtam és hogy ne essek le egy fotelt toltak oda a szüleim...
2009. febr. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A fotel jó ötlet! Nekünk olyan az ágyunk, hogy a fa keret és a matrac közé épp becsúszik egy vékony bútorlap, stabilan meg is áll. Hülyén néz ki, de nem izgat, a lényeg hogy biztonságos. Egyik barátnőmék úgy csinálták, hogy levehetős oldalú kiságyukat odatették a franciaágy mellé, azonos magasságra állítva. A baba így velük alszik, de több a hely és biztonságos is.

Remélem, tudtam segíteni.

2009. febr. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a szopipárnát szoktam odatenni, vagy a takaróból, párnákból csinálok barrikádot. És azért gyakran ránézek a biztonság kedvéért... :)
2009. febr. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Ha már kúszki nem jó semmi szerintem.Járókája van?
2009. febr. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
9 hós. Forog, hátrafelé kúszik. Mi is levettük a kiságy egyik rácsos oldalát, és hozzátoltuk a mi ágyunkhoz, az az oldal rendben is van, csak a másik nincs. Van járókája, de én a reggeli alvásra gondoltam, amikor kijövök a szobából, és ő még alszik. Én is sűrűn benézek, de tudjátok ez egy pillanat amíg leesik. A fotel jó lenne, de sajnos nem fér oda.
2009. febr. 18. 09:57
 7/7 anonim ***** válasza:
83%
Én mindig összetekertem a takarót, mint egy nagy kigyót, és ugy raktam oda, meg plusszba díszpárnákat. ha hátrafelé kuszik, akkor elviekben nem eshet le. Tanitsd meg vele, hogy kell az ágyról lekuszni. Én is ilyen idősen tanitottam meg a fiammal, igy sosemesett le mikor nem voltam bent a szobában.
2009. febr. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!