Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A jó éjszakát tejpép evése...

A jó éjszakát tejpép evése óta végigalussza a babád az éjszakákat?

Figyelt kérdés

Gondoltam kipróbálom, de ha nem válik be kár érte az 1000ft!

(9hónapos a fiam!)


2011. márc. 6. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nem adsz neki rendes,tápláló vacsorát. Akkor biztosan nem lesz éjjel éhes.
2011. márc. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem már nagy a lányom, 2,5 éves, de mi anno próbáltuk.

Nem vált be, semmivel sem aludt tovább, mint egyébként.

2011. márc. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hiába kap tápláló vacsit, éjjel felkel -----3*------(jól látjátok3*) cicizni!No ezt nem bírom már!!Ezért gondoltunk tejpépre!Az sem vált be hogy nem kapott cicit, vagy inni kapott csak!
2011. márc. 6. 15:35
 4/7 anonim ***** válasza:

nem ezért kel fel, mert éhes.

nem enni, hanem szopizni kel fel.


nálunk ez volt. apa ment oda, adott neki vizet cumisüvegből, meg cumit, és visszaaludt. amíg én próbáltam ugyan ezt, sírt, mint akit nyúznak, mert tőlem cicit kért :)

már a 2. éjszaka nem kellett apának odamenni.

2011. márc. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. nálunk APA volt a megoldás, mert engem összekötött a cicivel.
2011. márc. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaza van az előttem szólónak.Azért kell fel a kicsi,mert cicizni akar.Nálunk is ez volt a szitú,amig el nem választottam egyik napról a másikra,mert egy nap rosszul lettem a kimerültségtől.Az első 2nap drasztikus volt,3-dik már jobb a 4-dik nap pedig átaludta:):)

2011. márc. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Apa szitu kilőve!!Állandó éjszakás, mert pék, de majd valahogy megoldom!!Köszi szépen!
2011. márc. 7. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!