Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elrontottam volna? 4 hónapos...

Elrontottam volna? 4 hónapos kisfiam eddig vacsi után szépen elaludt. Mostanában hisztit csap, amint a kiságyához közelítek. Ez lehet attól, hogy reggelente 6-1/2 10-ig a nagyágyban összebújva alszunk?

Figyelt kérdés
(Mielőtt valaki lelustázna :), előtte hajnalban kelek, végzem a dolgom, stb...)
2009. febr. 18. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

lehetséges, hogy jobban tetszik neki a nagyágy :)

de az is lehet, hogy rá is hat a front, mint most a legtöbb gyerekre.nagyon sokan panaszkodnak, hogy nem értik mi történt a gyerekkel.nyűgösek.ők jobban megérzik.

a másik meg az, hogy folyamatosan változik az alvásigény, lehet,hogy most egy váltás következik.

ja, és próbáltad már, hogy olyankor a nagyágyban elalszik-e?mert ha igen, akkor egyértelműen be van szoktatva.

2009. febr. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
lehet most mindig veled szeretne aludni, de az is lehet csak ilyen korszaka van.időről-időre változnak az alvási szokásaik IS.
2009. febr. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

néha elalszik, néha nem . pár napja összejött, tegnap egész ügyesen alaludt magától, ma pedig cipelni kellet a popsiját, hogy elaludjon :)

köszi a válaszokat!

2009. febr. 18. 19:25
 4/6 anonim ***** válasza:

Ma? Lányom még nem is fürdött, fél 10- előtt nem tudom letenni:-)

Igen, vannak alvás változások, és jellemző ilyentájt, hogy változik valami.

Na meg front is van, a fogacskák is mocoroghatnak már...

Próbáld odatenni egy ruhád, hogy érezze az illatod, és lehet pár nap alatt visszaáll a rend, bár nálunk 2 hónap tragédia volt...

Nem rontottál el semmit.

2009. febr. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Az én kislányom is reggelente a nagy ágyban lustizik. A reggeli szopcsi után már nem teszem én se vissza. Nekem is jó egy kicsit összebújni... Szerintem ez nem gond, sőt! Van aki a kicsivel alszik. Este nálunk nincs probléma eddig még le tudtam tenni a kiságyába. Lehet már csak egy fél hónapom van? (3,5 hós) Egyébként az én kicsim is 3x kelt fel előző éjszaka, holott eddig csak 1x tette ezt! :-)
2009. febr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi, Csajok!
2009. febr. 18. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!