Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sokat hisztizik, ha leteszem,...

Sokat hisztizik, ha leteszem, mit csináljak? 3 hónapos

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 12:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
az elozo hozzaszolohoz hasonloan az enyem 10hos es mar nem igenyli annyira, jon megy tesz vesz.
2011. márc. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
ilyenkor még nincs hiszti. a közeledben szeretne lenni.
2011. márc. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Egy ilyen kicsi gyerek NEM tud hisztizni!Csak ugyebár ő még nem tud beszélni és valahogy el kell mondania, h nem akar egyedül lenni. Én amikor ilyen idős volt a babám, ha fent volt csak vele foglalkoztam, ott voltam mindig mellette. Nem volt sokat kézben, leraktam a játszószőnyegre, de ott ültem mellette és mondókáztam, énekeltem neki. A házimunkát akkor csináltam, amikor ő aludt.Ne várd el egy ilyen kicsi gyerektől, h majd ő órákig el lesz egyedül. Kb. fél éves korit volt ez nálunk így, aztán amikor már tud forogni, később mászni, hidd el könnyebb lesz és nem kell mindig ott lenned mellette, de most örülj annak h a babáddal lehetsz. És ne haragudj rá, h mindig sír, persze , hisz amikor a pocakodban volt, akkor a nap 24 órájában érezte a közelséged, most meg legyen el egyedül. Neeem, ez nem így működik, attól pedig ne félj h majd nem lesz el soha egyedül, ha most mindig ott kell legyél mellette, hidd el ha már kinyílik előtte a világ el fog engedni téged. eüs
2011. márc. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Annyit még hozzátennék, hogy szerintem egy pici babát nem lehet a kézben levéshez "hozzászoktatni", mivel ő a méhben töltött 9 hónap alatt ezt szokta meg! "Leszoktatni" kell róla, de szépen, fokozatosan, a fejlettségi szintjét figyelembe véve. Az természetesen nem normális, ha egy egyéves gyereket sem lehet egy pillanatra sem letenni, de meglátod, ahogy olyan 6-7 hónapos kora körül megugrik a mozgásfejlődése, és leköti már a körülötte lévő világ, nem fogja a testközelésget igényelni, sőt, egyre gyakrabban fog az öledből lekéredzkedni.

Az addig tartó időszakot meg ki kell bírni, illetve ügyes megoldásokkal elviselhetőbbé tenni. De attól az egytől ne félj, hogy ha felveszed, elkényezteted.

2011. márc. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Majdnem mindig vele vagyok, ha fent van, de nem akarom magamra kötni. Igyekszem vele sokat foglalkozni, de ha már wcre megyek, üvölt. Ideges nem vagyok tőle, csak azt hittem lehet ezzel vmit kezdeni. Köszönöm a válaszokat.
2011. márc. 7. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!