Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasonló helyzetben valaki? Mi...

Hasonló helyzetben valaki? Mi a vélemény? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen semmi bajom a szüleimmel,nagyon szeretem őket,de apum tegnap nagyon felháborított.Családi látogatáson voltunk,azt tudni kell apu eléggé önző ember,de hogy ennyire...

mondom hideg van,erre hát ők nem fáznak meg később szoktak begyújtani

lányomnak anyu előhozta az üveggolyókat persze szórta,tetszett neki,erre:pakold össze ne szórd mindenhol az lesz,kártyákat pakold össze,meg úgy egyáltalán mindent abban a pillanatban hogy kipakolt már össze is kellett pakolnia.levest ette "folyik, folyik" mondogatta

hát mit csináljak most tanul egyedül enni még nem eszik tisztán innivalóval ugyanez pohárból már szépen iszik de van mikor kicsöpög.szóval tisztaságmániás,e könyörgöm még a lányom nem egészen kétéves!!!

Egyébként én is szeretem a rendet itthon napi szinten takarítok,de kisgyerek mellett nem lehet patyolat és szerintem nem is szükséges.Azonkívül azt szoktam neki mondani napközben többször:Gyere együtt elpakolunk,anya segít és közben irányítom fogd meg ezt meg azt és tedd szépen a helyére!És olyan ügyesen rendet rak.Biztosan eljön az az idő is ilyen módszerrel hogy elpakol egyedül de hát még csak 2 éves.Nem várható el tőle hogy pakold össze felszólításra egyedül elpakoljon.Persze nem szóltam de rosszul esett hogy így viselkedett.Szinte semmi nem volt jó és semmit nem csinálhatott.De nem ült le vele játszani sem.Anyu teljesen más volt,vele nincs gond de nem mondom neki sem ezt.Ez csak egy töredék,de ha valamit venni kell a a lányomnak(ajándékot)mintha a fogát húznák.Pedig ez az első unokája.nem értem


2011. márc. 7. 14:13
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
akkor ezek szerint nagyon nagy a hasonlóság...sajnos..
2011. márc. 8. 07:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!