Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen halat tudtok ajánlani...

Milyen halat tudtok ajánlani a picurkámnak?

Figyelt kérdés

Tudtok ajánlani konzervet,ami halból készül,és a babák nyugodtan fogyaszthatják???

Tudom a friss hal lenne a legjobb,de nem akarok vele bíbelődni!

Egyébként most 10 hónapos a kisfiam.


2011. márc. 7. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
tonhalad adhatsz nyugodtan
2011. márc. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
riomare tonhal, kisfiam durumtésztával szereti
2011. márc. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
rio mare tonhal, van kisdobozos kiszerelésben is, szálkamentes ellentétben sok másik tonhalas konzervvel, bár drága is...
2011. márc. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rio mare tonhal konzervből készítek paradicsomos-halas tésztát.

Durum penne vagy spagetti tésztát kifőzöl. Pici olajon megfuttatsz 2-3 gerezd aprított fokhagymát, ráöntesz egy konzerves kockázott paradicsomot (vagy 2-3 leveses paradicsomot felkockázol leforrázás-lehéjazás után), rádobsz 2 konzerves rio mare tonhalat (garantáltan szálkamentes, lehet olajos vagy a sima vizes is, de én lecsöpögtetem), és egy natúr tömlős sajtot (tudom, hogy furán hangzik, de nagyon jó krémes lesz tőle). Bazsalikommal és aprított petrezselyemmel ízesíted, és összerottyantod. A kész szószt a tésztára öntve turmixolod vagy villával összetöröd. Esetleg még parmezánt lehet a tetejére reszelni.

Nálunk az egész családban nagy kedvenc.

2011. márc. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget,ill. a receptet!Kipróbálom!:)
2011. márc. 8. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!