Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig használtátok a rácsvédö...

Meddig használtátok a rácsvédöt a babaágyban? Mert miota leengettük az ágyat a fiam folyton rángatja, igy nem nagyon van értelme ti hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés
2009. febr. 19. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ott már nem használnám.Pici babáknál fontos,hogy ne üsse meg magát illetve ne érhesse baleset.
2009. febr. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Jó,hogy feltetted ezt a kérdést,már én is megakartam kérdezni. :)Nekünk még fent van a kiságyban(8 hónapos a kislányom). Mennyi idős a kisfiad?

Köszi és várom én is a válaszokat ha nem baj :)

8 hónapos kislány anyukája

2009. febr. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
türd be a rács és a szivacs közé, nekünk így nem szedi szét
2009. febr. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem is nyolc hos ababám de minden érdekli és miota leengedtük az ágyat ezzel szorakozik.Az utolso válaszolotol kérdezem hogy hogy türte be leiirná?
2009. febr. 19. 11:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én hét hóanpos korában kénytelen voltam leszedni mert akkor ő már próbálkozott a felállással és letépte. Egyszer vissza varrtam az összes madzagot rá, majd újra letépte. Azóta nem használjuk. Volt jó néhány koppanás amikor beütötte a kis fejét, de ezt nem lehet és nem is kell kivédeni. Fongak ők még nagyobbat is koppanni sajnos:)

2009. febr. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!