Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyós kérdés? Többi lenn

Anyós kérdés? Többi lenn

Figyelt kérdés

most 2hónapos a kisfiam, drága anyósom eddig egyszer látta még a kórházban voltunk, pedig 1hétig benn voltunk és közel lakik a kórházhoz!Azóta nem jön, csak hív hogy mi van a gyerekkel, eddig egy 500ftos body ami nem sok, annyit nem vett neki...nem is érdekel, erre ma felhív hogy ő áprilistól nem dolgozik, és majd akkor jön.ha annyira érdekelné lejöhetett volna hétvégén....

most lesz a keresztelőnk április végén, bunkóság ha nem hívom meg?

első unokája, állítólag nagyon látni szeretné, de én nem viszem oda még a picit, mert a háza egy átjáróház, 2nyugodt percünk nem lenne, és nem akarom hogy elkapjon influenzát vagy valamit a pici...

nem is szeretném hogy ide jöjjön ezek után, szerintetek, ti mit tennétek?keresztelő?


2011. márc. 8. 12:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Meghívnám már. Csak a férjem és az udvariasság miatt. Amúgy meg ennyi. Ha ő nem keresi veletek a kapcsolatot, akkor te se keresd. Lehet, hogy még szerencsés is vagy :))
2011. márc. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem is hiányzik, jól elvagyunk nélküle, csak az bunkóság ha nem hívom meg, de nem akarom...
2011. márc. 8. 12:49
 3/11 anonim ***** válasza:
Hívd meg és örülj, h nem ül a nyakatokon.
2011. márc. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
És a férjed nem lesz kiakadva?
2011. márc. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

azért hívd meg, mégis nagymama, a párod anyja...a többit nem kommentálom, úgy gondolom, hogy van emögött valami, esetleg miért nem beszélitek meg? Előtte hogy viselkedett veled, veletek? a párod mi szól a magatartásához?

de ha nem akarsz vele foglalkozni, ne tedd, de az ünnepek az ünnepek.

2011. márc. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem illene meghívni, mégis a gyereked nagymamája és a férjed anyukája.
2011. márc. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Párom szerint az én döntésem, neki is szarul esik hogy le se tojja az unokáját...

Eddig elvoltunk, én most is elvagyok nélküle nem szeretném hogy a nyakamon üljön, valahol örülök is neki hogy nem ezt teszi, csak az meg valóban rosszul esik hogy az unokája felé se néz, közben meg játssza hogy ő milyen jó nagymama....Igazából ez zavar.

Amúgy a keresztelőre nem hívunk különösebben senkit, mert most halt meg a nagymamám, nem szeretnék nagy felhajtást, csal mi 3an, keresztszülők, és anyumék és akkor talán a "másik nagymama)

2011. márc. 8. 14:10
 8/11 A kérdező kommentje:
Mikor kérdeztük mért nem jön, annyi volt a válasz hogy menjünk mi:)Ő sokat dolgozik...(napi 6órában....
2011. márc. 8. 14:12
 9/11 anonim ***** válasza:
fogod még áprilistól azt mondani,hogy bár ne jönne ennyit,örülj neki más örülne hidd el! Én örülnék ha egy nap nem jönne,de jöööööööööööööön!
2011. márc. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

hát nem tudom csajok, az én anyósom se piskóta, mégis örülök, hogy van. Sok kis afférunk volt már, kicsit önfejű, nehezen érti meg, hogy az unokája, bár tiszta apja lánya, nem pontosan olyan, mint a kedves fia (a férjem). Ezeket a meccseket szépen lejátszuk, aztán minden rendben van. Nem hagyom, hogy felrúgja nálunk a rendet, muszáj neki úgy csinálnia, ahogy mondom. Viszont az egyértelmű, hogy rajongásig szereti a lányunkat, rá lehet bízni, inkább kezét-lábát törné, mint hogy a kislánynak legyen valami baja.

Ami kell viszont hozzá, hogy az anyós kicsi fia, azaz a párotok ebben partner legyen. Az én férjem hamarabb rászól az anyjára, mint én. Ez így sokkal hatásosabb.

2011. márc. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!