Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztaltok? Kisfiút vagy...

Tapasztaltok? Kisfiút vagy Kislányt váró Kismamikra volt inkább jellemző a terhesség alatti hányinger, hányás?

Figyelt kérdés
Köszi a tapasztalatokat:-)
2011. márc. 8. 16:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Kisfiú. 16. hétig hánytam, ráadásul éjszaka.
2011. márc. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

4hónapot végighánytam.Éjjel-nappal...

Kislányom lett:)

2011. márc. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Se hányás,se rosszullét,semmit nem szedtem(terhesvitamint).

Egyetlen "mellékhatása" volt a terhességemnek 10-12.hét környékén,hogy állva el bírtam volna aludni.Aztán ez megszünt.Lányom van.

2011. márc. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Kisfiam van, 14.hetig reggeltol-estig gyotyort a hanyinger de nem hanytam egyszer sem.
2011. márc. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Kislány, és 4 hónap hányás, hányinger.
2011. márc. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Kisfiú,semmi rosszullét,hányinger!Imádtam terhes lenni!!!!Ettől már csak az a jobb,hogy ANYA vagyok!
2011. márc. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Fiam van, egyszer sem voltam rosszul.
2011. márc. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Kisfiam van, és csak émelygéseim voltak. De rájöttem egy idő után, hogy ha émelygek, ennem kell, és elmúlik, ugyanis nem gyomorkorgással, hanem émelygéssel jelzett a gyomrom, hogy adjak neki valamit.

Érdekes, hogy alapból nagyon gyomorgyenge vagyok, úgyhogy féltem a terhességtől ilyen szempontból, mint a tűztől. De amíg terhes voltam, komolyan mondom, a rozsdás vasszöget is meg bírtam volna enni, semmitől sem volt bajom. Nyugodtan ettem fagyira kovászos ubit például... :))

2011. márc. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok sok választ Mindenkinek:-)
2011. márc. 9. 09:33
 20/20 anonim ***** válasza:

Leszögezném előre hogy mindhárom gyerekemet vártam nagyon szóval nem azért voltam hányós:)

első és harmadik fiú, rosszullét émelygés undor mindentől,hányás kísért a 12.hétig.

a középső lányka ott semmi bajom se volt, egy pici rosszullét se.

úgyhogy én legalább magamról már tudom hogy melyik tünetcsoport jelent fiút az esetemben:))

2011. márc. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!