Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az igazság? Puhatalpú vagy...

Mi az igazság? Puhatalpú vagy merev talpú vagy harántemelős merevtalpú? Lakásban kell, nem kell?

Figyelt kérdés
Ezer vélemény van ezzel kapcsolatban és már fogalmam sincs mikor teszek jót a babámnak. Most tanul járni és fogalmam sincs melyiket válasszam. A legnagyobb bajom, hogy mindegyik "tábor" meggyőző érveket tud felsorakoztatni.
2011. márc. 8. 22:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, nem lettem sokkal okosabb, de szerintem nem ártok sokat neki, ha amíg, csak tanul járni (első legalább 10 lépésig), addig nem adok rá semmit, utána, gy gondoltam, hogy kertben puhatalpú (liliputi, vagy pediped), betonra meg még nem tudom, és azt sem, hogy benntre fog e kellene addigra szandál... Mindenesetre kértem két jó ortopéd orvoshoz is időpontot (még két és fél hét...) és meglátjuk ők mit ajánlanak...
2011. márc. 10. 10:48
 12/13 anonim ***** válasza:

Jól teszed, hogy elmenetk ortopdushoz, és az ő tanácsuk szerint veszel cipőt.

(A benti mezítláb ill. zokniban járást a kemény járófelület miatt nem szokták javasolni, homokba, fűbe viszont majd nyáron járjon minél többet cipő nélkül.)


Kíváncsi vagyok, mit mondanak, megírod majd ide is, hogy mit javasolnak?

2011. márc. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
igen én is így hallottam, de beszéltem ma a sima gyerekorvosunkkal és ő azt mondta, hogy ameddig nem jár sokat a lakásban, tehát még csak tanul (ahogy az enyém is, mlg csak kapaszkodva jár, meg, ha fogja a kezem), addig nem kell semmi, utána viszont célszerű valami szandál benntre is, ami tartja a bokáját... Na mindegy, hó végén megyek az ortopéd orvosokhoz, addigra szerinte járni fog, és meglátjuk mit mondanak. természetesen megírom majd.
2011. márc. 10. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!