Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejet szeretnék fejni,...

Anyatejet szeretnék fejni, mert másra hagynám a babámat, tápszert nem akarok adni. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy mivel egyszerre csak kb 20ml-t tudok fejni, a következő fejéseket mindig rá e tölthetem az első fejésre, ami hütőben van?
2009. febr. 19. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
én volt h rátöltöttem de csak egy napikat csak max s köv nap odaadtam
2009. febr. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem tedd külön kis lezárható pohárkákba a tejet.
2009. febr. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nyugodtan öntsd össze! én is így csinálom már fél éve.
2009. febr. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem azt ajánlották, hogy összeönthetem, csak előbb egyforma hőmérsékletűre hagyjam hűlni. Tehát ha az előző adag a hűtőben volt, akkor a friss meleg tejet hűtsd le először és utána add az előző adaghoz.
2009. febr. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ráönthedet,én anyatejadó voltam,és ott is egymásra lehetett önteni.Nem kellett hűtögetni,csak figyelj oda,hogy ne sok időt legyen kint a hűtőből!Ja és ne a hűtőajtón tárold,a változó hőmérséklet miatt.
2009. febr. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én 5 hónapig folyamatosan fejtem, mert nem tudtam szoptatni. Mindig egymásra öntöttem, és kutya baja nem lett! hűtőből kikapod, beleöntöd és visszateszed. annyira gyorsan le fog hűlni, hogy semmi gond nem lesz. főként így, ahogy írtad, hogy 20-30 ml-ről van szó. az 10 perc alatt lehűl a hűtőben, annyi idő alatt nem tud baja történni!
2009. febr. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!