Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit alszik napközben 1...

Mennyit alszik napközben 1 éves babátok? Az éjszakát átalussza?

Figyelt kérdés
Az én lányom 2x 2vagy 3 orát is alszik.Probáltam h csak 1szer tetem le aludni de estére már nem birta.Másnál is igy van ez?
2011. márc. 9. 09:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Egyszer aludt napközben, egyben 2-3 órát. Éjszakát végigaludta 8-tól reggel 8-ig.

(most 17 hós múlt, kicsit csökkent az alvásigénye, napközben másfél-két óra, este pedig 9-től alszik reggel fél 8-8-ig.

2011. márc. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hajnal 4-5 óra körül kel, ezért reggel 8-9 körül leteszem aludni, kb 40-50 percet szunyál.

ebéd után kb 12 körül alszik el és max 1,5 órát pihen.

este 6 körül már hulla álmos, kb 7-ig szoktuk kihúzni a fürdést.

sajna hiába próbálom, nem tudom széthúzni a napját, délután nem alszik el és így este korán kidől ebből kifolyólag hajnalban korán kel...ördögi kör :-(

2011. márc. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Éjszakát átalussza este 8-9 től reggel 8-ig.

Délután alszik csak 2 órát.

Kicsit sokallom a kislányod alvásigényét, elég lenne napközben a 3 óra neki.

Éjszaka alszik rendesen a babád?Hány órát?

2011. márc. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én kislányom ebéd után alszik 2-3 órát. Nemrég kezdtük el az 1 alváshoz szokást, mert az ebéd előtti alvás már nagyon belecsúszott az ebédidőbe, egyre később álmosodott el. Aztán így már ebédre már elég nyűgi, de amúgy aludna 11től 13ig, akkor az ebéd csúszik sokat, aztán meg az uzsit aludná át, arról nem is beszélve, hogy akkor este képtelenség letenni. Így ebédre is hisztis, meg estére is, de lassan csak hozzászokik...
2011. márc. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, és az éjszakát 2hónapos kora óta átalussza, sokat változtak az időpontok. Mostanában 20:00 körül fekszik le, és egyre korábban ébred, ma pl 6:40kor... Pedig milyen jó volt mikor 1 hónappal ezelőtt 9ig aludt :D előző voltam
2011. márc. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Éjszaka meg sem ébred ugy alszik.

Nekem is az evéssel van gond, néha olyan sokat alszik hogy nagyon sokat csuszik az evés, pl. mielott kéne egyen ezelőtt elalszik és igy van hogy eltelik 4-5 ora a két etetés közt.És szerintem ez nem jó, csak nem tudom mit tehetnék, mert mikor Ő elálmosodik egyszerűen nem lehet ébren tartani...és 2 oránként azért nem etethetem.

2011. márc. 9. 09:31
 7/9 anonim ***** válasza:

Az én fiamnak nincs nagy alvásigénye.

Napközben kétszer alszik: eddig általában ebéd előtt aludt 1-1,5 órát, de tegnap pl. csak ebéd után álmosodott el.

Délután uzsonna előtt megint alszik fél-1 órát.

Este fél 10 körül alszik el, és reggel 8 körül ébred!

2011. márc. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugyanezzel a problémával mentem a héten az orvosunkhoz, bár csak 8 hónaposak vagyunk. Azt mondta, semmi gond, örüljek, hogy ennyit alszik, majd elmúlik. Lányom is 2x2,5-3 órákat szundít, és este mi húzzuk, de 9-fél10 körül alszik, reggel 7-fél8ig. Nekem is kajával van gondom, mert 1-2 órás csúszások is vannak a napjainkban, bárhogy igyekszem. Megpróbálom elfogadni, hogy ilyenek az igényei:)
2011. márc. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vaálaszokat!!!
2011. márc. 9. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!