Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy, mennyit és melyik...

Hogy, mennyit és melyik napszakban adagoljam az angol vizet?

Figyelt kérdés

1 hónaposak vagyunk, próbáltuk az infacolt és az espumisant, nem vált be. Még álmából is felkel a görcsökre a kislányom.

Most az angol víz van terítéken, milyenek a tapasztalataitok?

Ki hogyan adagolta babájának ?

előre is köszi a válaszokít


2009. febr. 19. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is alig vártam az 1 hónapos kort, mert csupa jó tapasztalatokat hallottam az angol vízről, de sajnos nekünk ez sem jött be.
2009. febr. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia.Én úgy adagoltam,hogy elmostam az infacol cseppentőjét és 3 szippantásnyit adtam neki belőle.Elég minden második étkezésnél adni.Nekem a védőnő tanácsolta és bevált.Kitartás!!!
2009. febr. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem leírni,hogy néha váltogatni kell őket,mert megszokja a szervezete és nem fog neki használni.És szerintem próbálj neki egy kis mecsek bébi teát adni,de csak egy pár kiskanállal.Abba van egy kis kamilla is.
2009. febr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia

Nekünk is az az egy vált be. Szintén az infacolos fiolát használtuk. 1 hós kora óta (4 hós koráig), és minden étkezésnél egy fiolával (5ml).

2009. febr. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!