Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rota virus elleni oltast...

Rota virus elleni oltast beadattatok, adjatok a babatoknak?

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 19:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Nem!
2011. márc. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
65%
Én beadattam a kislányomnak. Nem túl olcsó de hasznos. Nem mindegy, hogy egy hasmenéses, hányásos betegség hogyan zajlik le. Ezzel könnyíthetünk rajta.
2011. márc. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
0%
Én sem adattam be. A gyerekorvos véleménye is az volt,hogy felesleges, mert többféle típusa is van a rotának,és az oltás csak egy ellen véd.
2011. márc. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
47%
Igen, eü pénztárra elszámolható.
2011. márc. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
33%
Beadattuk ezt kata a nagyszülőktől karácsonyra. Szerintem jobb volt mint egy ezredik csörgő!És nem mellesleg mikor ürült a szervezetéből (figyelmeztetett a soki hogy mi is elkaphatjuk) el is kaptunk először én az anyuka aztán apa és végül a nagyszülők!Mindenkinek aki ellene van had mondjam el hogy NAGYON MEGÉRI! Nem akarom ecsetelni a kusztustalan részleteket de annyira legyengültem a hányás hasmenésben egy fél nap alatt hogy a gyereket nem tudtam megemelni!!!A nagypapa kiszáradt egy nap alatt mentő vitte kórházba!Jelezném hogy nem egy hülyegyerek diplomás értelmiségi ember!Rendesen megvolt nállunk a higénia minden figyeltünk mindenre és mégis elkaptuk!!!Ittunk ettünk míg betegek voltunk főleg én mivel szoptattam a babát de ez ellen nem lehet tenni!!Én a 3 nap pokol után azt mondtam hogy HÁLA IStennek hogy a gyerekem ezt már nem kaphatja meg!Komoylan mondom senkinek nem kívánom!
2011. márc. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Bocs a hibákért siettem!
2011. márc. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

nem.

sajnos nem tehetjük meg, hogy ennyit kiadjunk oltásra.

Végigkérdeztem mindenkit, védőnőt, dokit, orvos ismerősöket, stb. mindenki azt mondta, hogy jó ha beadatom de azért ne legyen lelkifurdalásom ha nem tehetjük meg mert 20on hányós-hasmenéses vírus van, a rota meg csak egy közülük.

2011. márc. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Nem, és nem az anyagiak miatt.
2011. márc. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
12%
Nem igaz, hogy az orvos azt mondja hogy felesleges csak ti anyukák, akik másra csesztétek el a pénzt, ezzel nyugtatjátok meg magatokat!!! igenis fontos, és amúgyis a családi pont erre való. nem ilyenen kell spórolni
2011. márc. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
0%
anyagiak?! internetre meg futja?...
2011. márc. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!