Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rota virus elleni oltast...

Rota virus elleni oltast beadattatok, adjatok a babatoknak?

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 19:36
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
65%
Mi is beadattuk. Nekünk ajánlotta is a doki. Ha nem lenne hasznos, nem találták volna fel.
2011. márc. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

és te kérdező? vagy csak jót röhögsz a veszekedőkön?

imádom az ilyen hálás kérdéseket!



a válasz: nem

2011. márc. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Igen, mindkettőnek. Így tiszta a lelkiismeretem. (pedig mi sem vagyunk eleresztve anyagilag)
2011. márc. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Sziasztok Nem oltattam be nem anyagiak miatt én be szerettem volna de az orvos és a védőnő is lebeszélt róla és még sokan mások
2011. márc. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
NEM
2011. márc. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
én is beadattam, mert amikor a fiam bekerült (nem emiatt, bakt. fertőzés miatt), láttam én is a fertőzőn infúzióra kötve 3 hónapos babákat a rota miatt, szörnyű volt...
2011. márc. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
0%

14.55-nek "ha nem lenne hasznos nem találták volna fel"

Bocs, de ez az egyik leghülyébb válasz. Megkeresheted itt a H1N1-es vitát, érdemes lenne. Arról hallgat mindenki, hogy annak az oltóanyagnak a szövődményébe hány ember halt bele és lett nyomorék, pl. egy 13 éves kislány lebénult (konkrétan az oltóanyag szövődményébe) És hányan kapták el a vírust annak ellenére, hogy beadatták maguknak.

Feltalálták de nem hasznos, csupán annak hasznos akinek a pénztárcáját teletömik vele. Terjesztik a fölösleges rémhíreket, hogy mindenki megvegye. Egy sima influenzába is belehalnak az emberek, csak az nem hír és nem lehet eladni rá ennyi "szart" (nincs rajta se gyártási szám, sem összetétel).

A Rotára visszatérve, nem biztos, hogy az oltás beadatása a hasznos.

2011. márc. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

Mi beadattuk, mert sokan javasolták. A védőnő, dokinő is, mert rengeteg rotás "gyerekük" volt ebben a körzetben, rokonunk is, aki bölcsödébe dolgozik. Én is utána néztem, és ebben a vitában igazán nem lehet állást foglalni, ugyanúgy, ahogy a H1N1 oltásnál, vagy akár a tej fogyasztásánál sem. Mindenkinek megvan a saját véleménye róla, és a szerint cselekszik. Nyilván minden anya és apa a legjobbat akarja a gyerkőcének. Nálunk az oltás nyert, de pl. a h1n1 nem adattuk be, és nem is fogjuk. A bárányhimlőset sem.

Nem gondolom, hogy úgy kéne meggyőzni azokat, akik beadatták, hogy rosszat tettek, hogy majdnem hogy azt mondják az ellenzők, hogy megmérgezzük ezzel a gyereket. Azért nem ugyanaz. Nem gondolom, hogy ezzel többet ártottam neki, mint mikor eszi azt a sok vackot, amit a boltokban lehet kapni, eszi issza a sok cukros ételeket, a nem idényzöldséget, gyümölcsöt, ami tele van vegyszerrel és még sorolhatnám. Nem hiszem, hogy aki nem adatta be, az csak bio kaját vesz, és azt eszi, nem használ semmilyen kémiai anyagot (mosakodásra, testápolásra stb) Csak meg kell nézni, hogy mit tartalmaznak akár sajnos a baba termékek is.... Inkább ezzel kéne törődni, nem pedig egy olyan oltást leírni méregnek, amiről más azt gondolja, hogy szükséges rossz.....

2011. márc. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Sziasztok,mi is beadattuk a picilanyunknak 4 honapos most es ot hosan adatjuk majd be a masodikat is,nekunk van egy nagyobb lanyunk is es o annakidejen meg egy honap kellett volna hogy betoltse az egy evet es beteg lett,hanyt es utanna ment a hasa is nagyon sokat szenvedett akkor infuzio,gyengeseg nagyon tonkre ment akkor,hat azert gondoltuk ,hogy ennek a lanyunknak mar beadatjuk nem akarjuk ot is igy latni szenvedni.Maskulonben mi sem vagyunk feltapetazva penzel de kihuzzuk mert igy hatha segitunk majd neki legalabb neki!!! Azert kerdeztem meg ezt a kerdest ,hogy azert lassam hanyan adattak be es ,hogy kinek mi a velemenye es mit tud errol a szerrol,na megyek mert dolgom van ,majd meg irok mert meg akarok valamit.
2011. márc. 12. 11:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!