Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akik két babát...

Anyukák, akik két babát szeretnétek, hogy rakjátok el babáitok ruháit, játékait, (pihenőszék, játszószőnyeg, hordozó. Stb) a második babának? Dobozoljátok, zacskózátok? Pince, vagy padlás?

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 13:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen elraktam mindent mert amig ki nem derült a neme nem szortíroztam.


amint kinőtt a kislányom egy méretet egy pelenkásdobozba majd ikeás müanyag dobozokba tettem és ment a polcra -ajtó fölött van polc-

zacskózni nem zacskóztam csak a játékokat.


a cipőket az eredeti dobozukban tisztán tettem el. ebből keveset vettünk lányosat a 10 párból 8-at tovább tudok adni a kisfiamnak.

2011. márc. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindent többször bezacskóztam. Egy része padlás,másik részét pedig szüleim házába vittem a régi szobámba.
2011. márc. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
1. körben bedobom a szekrány aljába. aztán ha sok gyűlt össze, bezacskózom méret szerint. (jó is, mert kb. 2-3 havonta zacskózom, és így máris csoportosítva vannak.) aztán szekrény fölső tárolójában várják majd a ksitesót.
2011. márc. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A szüleimnél bezacskózva, majd dobozolva, kor szerint. Ruha, cipő. Nálunk nincs hely. Babakocsi anyóséknál bezacskózva. nem tudom lesz-e teső, de odaadni sajnálom :)
2011. márc. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jó ezek a ruhák...! És a nagyobb cuccokat hova tesziket?
2011. márc. 10. 13:56
 6/10 anonim ***** válasza:

tároló és ágy alja.

3 ilyen polcunk van a szobákban az ajtó felett függönyözöttek kb. 1m3 befogadóak szóval oda is lehet.


én voltam a müanyag dobozos első v.

2011. márc. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Èn is mindent elteszek. mi társasházban lakunk és óriási pince rész van, ami teljesen száraz. müanyag dobozokba megy minden. az elsö idöböl sokmindent kölcsön adtam egy barátnömnek, de utánna nem kellett neki, mert egy másik rokon hordja neki a sok kinött ruhát, így mondta nem kell már.

szerintem minél idösebb annál kevesebb a ruha amit eltehetsz. nekem még csak 5 hós de kb 4 body-t lebukorr répával ami nem jött ki, így azokat mindenképpen kidobom.

Játékokat is majd dobozolom. a babakocsit remélem nem kell addigra itt lesz már a tesó.

Ezek a baby játékokat azért még egy darabig használni fogja, 2-3 éves lesz meddigre jön a tesó akkor oda adjuk neki.

2011. márc. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ruhak 0-3, 3-6, 6-9... honapok szerint csoportositva kulon karton dobozba es leragasztottam celluxal majd rairtam filcel, hogy melyik hany honaposak es fel a padlasra veluk.


Pihenoszek, babahinta, jarassegito es egyeb nagyobb dolgok a sajat dobozukba kerultek vissza es szinten padlas.


Cumisuvegek, sterilizalo egy kulon karton dobozba leragasztva es rairtam mi van benne.


Csorgok es parobb jatekok szinten egy kartondoboz es rairva mi van benne.


Kisagyba valo agyenemu szinten dobozba es rairva mi van benne.


Babakadat nem csomagoltam be csak felvittem a padlasra es egy pelenkas karton dobozbe elfertek a furdo jatekok ezt beleraktam a kiskadba.


Hat azt hiszem ennyi. Mi mindent a padlasra tettunk mert nagyon nagyo a padlasunk es boven elfer meg negyede sincs tele. :)

2011. márc. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

egyik barátnőm nagyon jól csinálja:

náluk nincs hely tárolásra, így is alig férnek el, úgyhogy mindent kölcsönad. így az én babám horja az ő 1.,2. gyerekének kinőtt ruháit, nálunk van a járókájuk, játszószőnyegük... és épp hamarosan megszületik a 3.babájuk, és adjuk vissza, ami már nálunk nem kell.

2011. márc. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia, az első gondolatom az volt, hogy mennyire örülök a kérdésednek, nagyon régen olvastam itt ilyen hasznos kérdést a sok sablonkérésen kívül! :-)


Mi úgy oldjuk meg, hogy kor szerint zacskózom és utána lyukacsos kartondobozba teszem - ezt kapjuk ingyen -, a tetejére pontosan ráírva, hogy hány hótól-hányig van, és mi van kb. benne. Játékot még nem raktam el, mert 6,5 hós, még mindennel játszik szinte. A dobozokat aztán felkötjük erős madzaggal a padlás keresztfájára, hogy az egerek ne menjenek bele. Már lógicsál 4-5 doboz :-)

Ha most megveszed a Kiskegyed Otthona című újságot - nem drága, azt hiszem 265,-Ft - abban pont most vannak ilyen tárolós ötletek, és sokféle doboz is van benne, amit akár készen is lehet kapni, ha nincs sok helyed díszítik a lakást.

2011. márc. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!