Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan 2 vagy tobb...

Van itt olyan 2 vagy tobb gyerekes anyuka aki megalmodta a babak nemet es bavallt?

Figyelt kérdés
Azert erdekelne mert en mindig kisfiurol almodtam a terhessegem elott es a terhessegem alatt is. Kisfiam szuletett aki mar 13 honapos. :) Most gondolkodunk a kisteso tervezesen es azota kislannyal almodok. Persze termeszetesen mindegy a masodik baba neme, tenleg nem szamit, barminek nagyon orulnenk csak kivancsisagbol kerdem.
2011. márc. 11. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem igaz, csak egy babám van,és bár én először lányt szerettem volna, fiúval álmodtam, és fiam is lett. És el nem cserélném. :D
2011. márc. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, hogy valszoltal. Gratulalok a kisfiadhoz! En nem bannam ha masodszorra is fiam lenne mert mar kek a babaszoba fala es rengeteg kisfius ruha van felreteve meg jatekok. :) De vegulis nem lenyeg, barminek orulnenk csak igy kenyelmesebb lenne. :)))
2011. márc. 11. 16:25
 3/7 anonim ***** válasza:
szia,bár én még nem szültem de 10hetesek vagyunk,de már 3 szor álmodtam azt hogy kislányom lessz,remélem beválik.
2011. márc. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az elsőnél nem tudtuk, nem volt megérzésem sem bár fiúra vágytunk, a születéskor derült ki hogy lány. Bár jó esély volt rá, mert a 14.héten volt egy életmentő műtétem és nagy esély volt rá, hogy elveszítem a babát, de mégis megmaradt... a dokik szerint a lány magzatok ellenállóbbak (nem tudom mi az igazság ezzel kapcsolatban).


A második várandósság legelején viszont volt egy meghatározó álmom, egy kisfiút láttam a karomban, felnézett rám a nagy kék szemeivel és azt mondta: "Küzdj értem!"

addig nem volt biztos, hogy megtartjuk, rosszkor jött szegényke és védekezés mellet... de ezek után tűzön-vízen át harcoltam érte. Februárban múlt 1 éves... és a mostani arcát tekintve látom, hogy tényleg ő szólt hozzám akkor.


[link]

2011. márc. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A első terhességem 9.hetén álmodtam, hogy látom a méhemben a babám kis cingár lábait, közte a kis zacsiját. Szinte haragudtam az álmomra, mert nagyon kislányt szerettem volna! Aztán jött a 18 hetes uh- mikor kiderült, hogy IGAZ!!! Megálmodtam azt többször is, hogy nem fog fájni a gátam szülés után, mondanom sem kell ez is így lett.

Most második kisbabánkat várom, eddig 2x láttam álmomban, mind2x kislányt. A 12 hetes uh-n a héten azt mondta a doktornő, hogy nagy valószínűséggel kislány! Persze ez a 12 hetesen még közel sem biztos, de nagyon kíváncsi vagyok a 18 hetes uh-ra!:)

2011. márc. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2 gyerekes vagyok,mindkettőt megálmodtam a 9.héten,és bevállt.Fiúk.
2011. márc. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rajtam a 3.gyermekemnél,mikor terhes voltam egy kukac mászott a micsodámon.Hogy-hogy került oda nem tudom?De már akkor éreztem,hogy kisfiú lesz.S az is lett.Így most 2 lány és két kisfiú a felállás.Álmodni viszont nem álmodtam meg!
2011. márc. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!