Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Többször beriaszt a légzésfigy...

Többször beriaszt a légzésfigyelő? Volt másnál ilyenkor valamilyen probléma?

Figyelt kérdés
Én ilyenkor odaszaladok, meglököm picit, és nem látok semmi rendellenest. De sosem tudom, vajon én ébresztettem -e, vagy csak a légzésfigyelő nem érzékelt. Nagyon rossz érzés. :(
2011. márc. 11. 19:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

nekem is csinalt ilyet elemet kellett benne cserelnem,probald meg hatha segit,vagy szed szet es jol tedd ossze lehet elcsuszott valahol nagyon erzekenyek ezek a masinak.

Esetleg ha garancias vidd vissza!

2011. márc. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Orchidea001 ***** válasza:
63%
Nekünk az első párnapban kb20* riasztott, ezt 1 hét után meguntuk, mert rohantunk... Azóta sincsen csak bebiőr.(angelcare)
2011. márc. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Lehet alacsonyra van állítva az érzékenysége. Nálunk legalábbis ez volt a baj, felvettük, és utána nem volt riasztás.
2011. márc. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
a miénk volt ilyen, kontakthibás volt a vezetéke
2011. márc. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Igen, de mindegyik riasztásnak volt oka. Legtöbbször "lemászott" az érzékelőről, főleg már nagyobb korában.

Egyszer viszont valóban nem vett levegőt. Örök hálám a légzésfigyelőnek. Emiatt meglehetősen nehezen is hagytam el, legszívesebben most is használnám, pedig már lassan 2 éves.

2011. márc. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Érzékenységét feljebb kell tekerni, és nem lesznek téves riasztások!
2011. márc. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szia!Amikor hazahoztuk a kórházból,még aznap este riasztott,soha nem felejtem el azt az érzést,akkor éjszaka még vagy 5-ször,utána minden éjszaka kb 4 hétig,idegileg kész voltam,nem mertem aludni!

Mindig vett levegőt csak a védőnő szerint felületesen..

Utána refluxos lett és megkellet emelni a matracot a fejénél,és azóta egyszer sem riasztott!

Kiderült hogy feszült a matrac,és nem ért az érzékelőhöz teljesen!

Nem kívánom senkinek az első heteket!

2011. márc. 12. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Kislányom koraszülött volt,voltak légzési gondjai és a hosszú kórházi hetek után hazajövetelkor még a zárójelentésére is rá volt írva hogy otthonában légzésfigyelő ajánlott. Angelcare légzésfigyelőt vettünk és nekünk is már az első éjszakán legalább 3-szor beriasztott. A frász jött ránk. Ez folytatódott szinte minden nap.Aztán egyszer pont bent voltam nála amikor beriasztott, a gép sípolt mint az örült az én picurkám meg szépen vette a levegőt, láttam ahogy szépen egyenletesen emelkedik a mellkasa.Viszont nagyon pici volt és szeretett bekucorodni a sarokba alvás közben , tehát nem azon a felületen feküdt ahol az érzékelőtáblák voltak. De én is csak akkor vagyok nyugodt ha be van kapcsolva a gép, még a mai napig is , pedig már 1 éves. De nem baj ha már megvettük ezt a drága készüléket akkor használjuk.
2011. márc. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Mi most vettünk egy olyan légzésfigyelőt is amit a testére kell rakni. Néha az is riaszt, de csak akkor ha valahogy lecsúszik róla. Most már mindkettőt használjuk éjjel már csak a megfigyelés végett is. Szerencsére mindig csak az egyik riaszt. Úgy vagyok vele, inkább riasszon, és ne legyen semmi. Nekem egyébként teljesen egyértelmű volt, hogy veszek légzésfigyelőt, valahogy eljutott hozzám az infó, viszont ismerőseimnél, és másoknál is hallom, hogy még csak nem is hallottak róla. Ez azért sajnálatos. A védőnők, orvosok nem tájékoztatnak mindenkit? Ezt fontosnak tartanám. Végül is én is csak egy véletlen kapcsán tudtam meg, hogy létezhet ez a légzésleállás dolog.

Tegnap figyeltem a picim légzését alvás közben és azt láttam, hogy 3-4 levegőt vesz, aztán mintha 1 kimaradna, és akkor újrakezdi. Nem tudom, másnál, vagy akár felnőttnél hogy van ez, lehet hogy semmi probléma, de majd még megfigyelem.

2011. márc. 12. 12:57
 10/16 A kérdező kommentje:
Ha magasabbra állítjuk az érzékenységet azzal meg az a baj, hogy még a szobában való járkálást is érzékeli, így akkor tévesen nem riaszt esetleg.
2011. márc. 12. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!