Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A homeós golyócskákat hogyan...

A homeós golyócskákat hogyan tudom feloldani?

Figyelt kérdés
Anyatejben szeretném, de mire felolvad olyan csúnya lesz az állaga, hogy nem merem beadni a 3 hetes kisfiamnak. Chaomilla vilgaris-t szeretnék adni kólikára. Tapasztaltabb anyukák, segítsetek!
2009. febr. 20. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Pici babavízben oldd fel műanyag pohárban. Semmi baja nem lesz. Kólikára szerintem jobb a lycopodium. A chamomilla inkább fogzásra jó.
2009. febr. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Nem kell feloldani. Egyszerüen a szájtasakba (tehát jobb vagy bal oldalra) betenni, hogy ott olvadjon el. Nyugi, ettöl nem lehet megfulladni!
2009. febr. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem orvos mondta,hogy anyatejben oldjam nyugodtan,igaz kell neki idő,de én úgy csináltam,hogy azért nem vártam meg a teljes felolvadást,de azért egészben sem adtam be neki.
2009. febr. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért csak oldd fel én anyatejben szoktam rázogatni, hamar elolvad.

Nehogy a szájtasakból mégis tüdőre szippancson egy bogyót, mert akkor azt nehéz lesz kiszedni.

Nem minden baba egyforma, lehet, hogy valakinél bejött, de ha a babád nehéz evő, félrenyelő, akkor ne tedd simán a szájába.

2009. febr. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
igen inkább old fel, mert az enyém is mindig kiköpi, bárhová tettem neki.
2009. febr. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm Kedves Tapasztaltabb Anyukák! Akkor inkább a lycopodium-ot adjam? Azt gondoltam, miután fájdalom csillapító a chaomilla vulgaris, biztos jó lehet kólikára is. Milyen jó ez az oldal, minden nap tanulok valami okosat!!!

Jó babázást mindenkinek! Én nagyon élvezem!!!!!

2009. febr. 20. 15:53
 7/8 anonim ***** válasza:

A második válaszoló vagyok. Azért azt még leírnám, hogy a védönö illetve késöbb a doki tette be a 2 hetes babám szájtasakjába a homeos golyókat! Én is csodálkoztam. De azóta én is így csinálom.

A homeopátiás szereket (golyókat) mindig a szájban kell elolvasztani, így jobban hatnak ( mi felnöttek sem nyeljük le egyben).

2009. febr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez furi , hogy a doki beteszi a szájába, én nem tenném, mint ahogy írtam a letüdőzés miatt, de szerintem a babák elég apró,lassúkortyokat nyelnek ahhoz, hogy oldott változatban felszívodjon a szájüregükből.

Mindenképpen feloldanám, legalábbis én így szoktam.

2009. febr. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!