Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztaltál már rettentően...

Tapasztaltál már rettentően viszkető tenyeret a babádnál? Piros foltok vannak rajt! (19 hónapos)

Figyelt kérdés

Már 1 hete fennáll ez az állapot,de a doki (Olaszban élünk) azt mondta biztos megfogott valami új dolgot,ettől lehet,nem adott semmit.

Már 2 napja szegény éjjel sem igen alszik,állandóan vakarni kell neki. Ti is elvinnétek ma ügyeletre?


2011. márc. 12. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen a tenyerem, vagyis inkább az ujjaim tövénél mindkét oldalon. Nekem ez ekcéma, és még a száraz levegő is társul hozzá, nagyon száraz a kezem. És van, hogy én is úgy vakarom, hogy már sebes lesz, de annyira viszket. Pedig én felnőtt vagyok.... Én erre tudok gondolni, mást én nem ismerek. Ekcémája egyébként van?

Én most jó zsíros krémmel kenem, akkor megnyugszik a bőr, de ki kell tapasztalni, hogy mitől kezd el újra kijönni, mert nekem pl. szappantól, a benne lévő anyagtól jött elő.

Ha továbbra is fennáll, szerintem azért egy bőrgyógyászatot megér.

2011. márc. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is ekcéma lehet, nem szabadna vakarni. Ha nagyon gáz a kisfiam bőre -neki a törzsén szokott kijönni sok száraz, piros folt-, akkor sajna be kell kennem a foltokat a szteroidos Elocommal. Amúgy napi 2x testápolózom, a törzsét 3x.
2011. márc. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem ekcémás,vagyis hát néha szoktak lenni piros száraz foltok a pocakján,de a doki azt mondta ez még nem az. Szappant váltottunk,arra gyanakodtam én is,de hát nem tudom.

Próbáltam neki kenni Elocommal,nem segített az sem. Akkor testápolózzam sűrűbben és akkor várjak hétfőig? Mit tanácsoltok?

2011. márc. 12. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!