Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hetes babócámnak adhatok...

1 hetes babócámnak adhatok glicerines kúpot, hogy tudjon kakilni?

Figyelt kérdés
Már az 5. napja nincs kaki, és egy picit nyafisabb már a baba is. Az első két napon is csak a születési magzati bélsár jött. Azóta semmi, pedig eszik rendesen. Köszi előre is a kedves válaszokat!
2011. márc. 12. 15:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szia,utolsó előtti vagyok-6 hetes volt akkor,és 1 kiskanállal adtam neki este,másnap reggelre óriási adag kakt produkált.Majd írj,hogy volt-e hatása!!
2011. márc. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
De azért az nyugtalanító,hogy 2 napos kora óta nem kakált-vidd be egy kórház csecsemőosztályára,nézze meg a gyermekorvos,nekem ennyi idős korában még napi 8x kakilt...utolsó voltam..
2011. márc. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
33%
Az én lányom se kakilt napogik,nekünk azt mondta a doki hogy főzzek neki jó cukros kamilla teát,másnap már volt is kaki.Szerintem próbáld ki te is mielőtt gyógyszerekkel tömnéd.
2011. márc. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!