Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik törlőkendő vált be...

Melyik törlőkendő vált be nálatok?

Figyelt kérdés
Mi Pampers baby fesh-t használunk, de most vettem egy Neogranormon-t, mert dicsérik. Milyen kendőtároló dobozt használtok? Én Niveásat.
2011. márc. 13. 22:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Nekem a zöld színű Huggies vált be nagyon!

Jó nedves,nem szárad ki,vastag,és isteni illata van!

Néha veszek Pamperst is,talán aktiv fresh..vagy valami ilyesmi..(kék csomagolás)..

Tároló dobozt nem használunk!:)

2011. márc. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Én a kék tescosat veszem. Alapvetően a tescos termékek pocsékok, de ebben pozitívan csalódtam. Elég olcsó, és a mérete is megfelelő. Talán az egyetlen illatmentes törlőkendő. Azt hallottam, hogy az illatos nem túl jó a babának, ha ki van csípve a popsija. Anyukám ki is volt akadva ezekre a pampillás törlőkendőkre, mert a mi időnkben csak a vizes vatta volt. De azzal nincs nagy kedvem pepecselni.

Ennek régebben volt egy műanyag teteje, így simán vissza lehetett csukni, nem is kellett hozzá doboz. Most már sajna csak egy ragasztócsík van rajta. De még így is vissza lehet zárni, nekem nem szokott kiszáradni. Így nem használok külön dobozt.

2011. márc. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Mi is pampers-t használunk.Kipróbáltam sokfélét,de,vagy túl vastag és merev volt, vagy a lánykám nem bírta. A kamillára pedig én vagyok allergiás,úgyh elég szűk a keresztmetszet.Dobozt nem használok,mert pár hét után idegesíteni kezdett, hogy 10ből 8 alkalommal nem tudtam kihúzni belőle.
2011. márc. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én is Niveás dobozt használok. Leginkább Neogranormon és Pampers fresh törlőkendőt veszek,ezek váltak be legjobban. Néha szoktam venni Axxo törlőt is,jól bírja a fiam bőre,illata is tűrhető.
2011. márc. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Pamperses dobozunk van, és jelenleg kék pampers törlőkendő van itthon. De a zöld huggies volt a legjobb. Ha látok, veszek megint. Én a neogranormonosat nem szerettem, kiszáradt a kisfiam kukija tőle.
2011. márc. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

pampers, tescos, vagy lidl-s

egyikhez se használunk dobozt, csak a saját csomijából szedjük ki, ami van rajta védő fólia védi a kiszáradástól

2011. márc. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

eddig a rossmanos babydream-et használtam 1 évig. hol az aloé+kamillásat, hol a sensitive-t, hol a körömvirágost. majd egyik ismerősöm mondta, hogy szte nem elég nedves, s a kakit nehezen lehet emiatt letörölni. így kipróbáltam a kék pampers-et, és nagyon pozitív csalódás ért :)

fele annyit használok belőle, és jó illata van. de lehet, a babának jobb lenne a sensitive (csak abból elfogyott az akciós a rossmannban)

és a dobozom rossmanos, még van benne babydream törlőkendő. amikor már csak kevés van a zacsiba, 1 kézzel ebből könnyebben ki lehet szedni a kendőt, mint a "súlytalan" zacskóból.


a pelenkázó táskámban neogranormon törlőkendő van, de az illata annyira nem tetszik....

2011. márc. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Tescós kék és zöld,pempers és dm-es. Ezeket használtuk eddig,és mindegyik jó volt. A kislányom nem allergiás semmire. Doboz nincs.
2011. márc. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Doboz nálunk sincs. Nekünk is a Pampers baby fresh jött be,és az aloe verás Johnsons baby. Némelyik törlőkendő olyan vékony és száraz hogy az ember tényleg nem tud mit kezdeni vele , de ez a kettő nálunk nagyon bevált.
2011. márc. 14. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én alap esetben zöld Huggiest használok,ha kicsit piros a popója, akkor aloe vera csikos Johnsonst. Próbáltam sok félét, de egyik se volt az igazi. A nagy kedvencem amúgy a rózsaszín Hipp törlőkendő, annak nagyon fini illata van, és minden tekintetben megfelelő, csak ritkán kapok. Ja, és az egyik válaszolónak üzenem: a DM-ben van zöld huggies, 4 db 1899 ft. Megvettem, és kiderült, hogy rosszul van beállítva a vonalkódhoz az ár, mert csak 1399 ft-ba került...azóta is ennyi. (pólus DM)
2011. márc. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!