Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tojás kérdés! Mikor lehet adni?

Tojás kérdés! Mikor lehet adni?

Figyelt kérdés
Ételbe belesütve vagy tojást tartalmazó keksz formájában pl.
2011. márc. 14. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:
En 9 honapos koratol adok a kisfiamnak tojast. Ekkor kapott eloszor rakott krumplit amibe volt fott tojas. Szinten ekkor kapott palacsintat amibe volt szinten tojas. Valamikor 9 honpos kora utan kapott eloszor rantottat. A rantotta a mai napig nagy kedvenc foleg hagymaval es paprikaval. :) Mi kulfoldon elunk es itt 9 honpos kortol adhato a tojas es en ezt tartottam be. Szerintem otthon kicsit kesobb szoktak bevezetni mert kesobb van a mumsz oltas ami tojasfeherjet tartalmaz. Tojast tartalmazo kekszet, tesztat szinten 9 honpos kora korul kapott azelott a tojasmentes tesztat es kekszet ette.
2011. márc. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Én 5 hónaposan adtam a fiamnak madártej formájában..Mivel nem allergiás a tojásra,így onnantól kezdve fokozatosan adtam a tojásos ételeket neki.

Kezdtem tojáslevessel..

2011. márc. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1 éves kortól.
2011. márc. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!