Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megvennétek ez a kocsit?

Megvennétek ez a kocsit?

Figyelt kérdés

Árát légyszi ne nézzétek...


[link]


2011. márc. 15. 10:22
1 2
 1/13 anonim válasza:
0%
nem. vegyél újonnan!!!!!!!!!!!!!
2011. márc. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
?????????De ez új!
2011. márc. 15. 10:24
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát ha megtehetném én biztos megvenném.nagyon massziv kis kocsinak né ki.Látszik rajta,hogy nem gagyi.Úgyhogy ha van rá keret akkor hajrá!:-D
2011. márc. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)!Nagyon tetszik,és tolni is nagyon jó.Csak az ára:(!De megfogadtam,hogy soha többet nem veszek ,csak minőségi babakocsit.Szerintetek szép is?
2011. márc. 15. 10:35
 5/13 bettineni ***** válasza:
Kicsik a kerekei, sima uton varosi környezetben elmegy, de egy parkos helyen vagy erdöben nagy kerekekre van szükseg, hogy ne razzon, ne akadjon el. Ha ujszülöttnek lenne, akkor kellene hozza a hordozo is.
2011. márc. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
8 hónapos a babám,most adtam el a nagy kocsinkat,sé valami szuper sportot kerestem.Igazából járdán,úton használom,itt nincsenek parkok:(((((!
2011. márc. 15. 10:47
 7/13 anonim ***** válasza:

szia!

Ha ez tetszene meg persze és szerintem nem is drága :-)

2011. márc. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik!!!! Nekünk egy nagyon régi ABC design-ünk van, használtan vettük, de az is jó. Annak sem nagyok a kerekei, de szerintem amikor már sportkocsi kell, akkor már nem annyira szükségesek a nagy kerekek, kevésbé érzékeny a baba a rázkódásra. Szerintem amúgy nem is nagyon drága. Bár minden csak viszonyítás kérdése. Talán ha majd kiszolgál benneteket, lehet hogy még jó áron el is tudod adni... Nekem tetszik!!
2011. márc. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az ABC desingn jó minőség, strapabíró. Nagyon tetszik a babakocsi kialakítása, nekem is hasonló van. Feketét viszont nem vennék. Ami szerintem hátránya, hogy elég nehéz. Ha ez neked nem probléma, akkor vedd megy nyugodtan.
2011. márc. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik a tolókarja, valamint a kerekei. Én nagy hátsókerekűt vennék, és olyat aminek úgy egyben van a tolókarja:) Persze ha neked tetszik, vedd meg nyugodtan. Attól is függ milyenek nálatok az utak. Nálunk katasztrofálisak a járdák, és ilyen kerekekkel tuti szétrázkódna szegénykém.
2011. márc. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!