Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megvennétek ez a kocsit?

Megvennétek ez a kocsit?

Figyelt kérdés

Árát légyszi ne nézzétek...


[link]


2011. márc. 15. 10:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én is az utolsóval értek egyet. Mindenképp attól füg, hogy hol akarod használni, milyenek a körülmények. Bár én a 3 kerekűre esküszöm, nekem volt ilyen 4 kerekűm azt cseréltem le 3 kerekűre és ég és föld! Nekem a nagy kerekek váltak be, mert itt föld úton is kell tolnom a kocsit, a járdák borzalmasak...De az árral ha van rá keret nincs bajom. Lényeg a kényelem és a masszivitás. Ez meg egy amúgy is jó márka.
2011. márc. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Köszi,hogy ilyen sokan írtatok.Nekem is 3 kerekű volt a nagy és nagyon-nagyon imádtam!Fújható kerekű volt!Szuper!Csak nem fértünk az autónkban:(,és most még nagyon jó árban el tudtam adni!Ami esernyőre csukható,annak mindnek ilyen a tolókarja(ha jól tudom).Nekünk most szempontok ezek:

JÓ minőség(inkább akor érte többet)

nagy kupola

bevásárló háló

kicsire csukható(suzuki Swiftünk van,egy karton ásványvízzel tele van a csomagtartó:( )

Jól dönthető

van karfája

és könnyen tolható


Ez kb.mindnek megfelelt,de azért szeretek véleményeket kérni,mert több szem többet lát:)


Az utak nem igazán rosszak,olyan közepes szintűek.Földút meg nincs is a környéken.A szine elegáns(lehetne vidámabb,világosabb,bár nem is nagyon van választék ennél a fajtánál,egy narancssárga van,de azt mondta az ismerősöm(Brendonban dolgozik),hogy mentek már vissza és mondták,hogy iszonyatosan támadják a bogarak:(

Meg a férjemnek sem igazásn tetszett,azt mondta,hogy olyan útkaparó sárga:D!

2011. márc. 15. 14:35
 13/13 A kérdező kommentje:
akor=adok :) bocsi
2011. márc. 15. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!