Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Ti megvennétek ezt...

Kismamák! Ti megvennétek ezt a kocsit, ha kisfiút várnátok?

Figyelt kérdés

[link]


nagyon tetszik, az ára is jó csak a virágok miatt aggódom.

Ti mit gondoltok?


2009. ápr. 1. 10:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%

Mi baja lesz a fiadnak a virágoktól?

Nekem a gyerekeim egymástól örökölték a kocsit, sokszor még a ruhákat is. Semmi baja nem lett a lányomnak az autós dzsekitől.

Hidd el a gyereket egyáltalán nem érdekli mibe fekteted.

2009. ápr. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem nagyon tetszik. Szerintem nem gáz, ha virágos...

Én ugyanilyet fogk venni, csak piros színen, virágokkal:) Nagyon szuperül néz ki:)

2009. ápr. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nagyon szép kocsi! Miért ne? kb mennyi az ára,ha nem vagyok túl kiváncsi?És hol?
2009. ápr. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én megvenném a fiamnak, a virágok bájosak, ettől semmi baja nem lesz. Kék, tehát vszínű fiúknak szánták a gyártók is!
2009. ápr. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nekem nagyon tetszik ez a kocsi, egyáltalán nem gáz, hogy virágos :)

Szerintem nyugodtan vedd meg! :)

4,5 hós kisfiú anyukája

2009. ápr. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is fiam van. A kocsink színe pedig sötét piros és drapp alapon kék kockás. Eddig nem reklamált,hogy nem tetszik neki. :) Mondjuk a piros színt amúgy is imádja. Szerintem klassz kis kocsi amit kinéztél! Vedd meg bátran! ;)
2009. ápr. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon vagány, sokkal jobban mutat, mintha csak a színekkel kombináltak volna, minta nélkül.

Én simán használnám, ha fiam lenne.

2009. ápr. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

www.tikotiko.hu és 36.000 Ft.


Köszönöm a válaszokat. Tisztában vagyok vele, hogy nem lesz baja a babának a virágoktól, csak kiváncsi voltam, hogy ki mit szól.

Ez a kocsi árban is jó, szerintem megelelő is lenne nekünk és beleszerettem ebbe a színbe. Ha kislány lenne mi is a pirosat vennénk!

2009. ápr. 1. 11:04
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenképpen kék babakocsit veszek, (még nem tudom a pici nemét) ,de kék függő vagyok :D

sztem nagyon szép ez a babakocsi!

2009. ápr. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
persze, vedd csak meg!
2009. ápr. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!