Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Manapság minden allergizál?

Manapság minden allergizál?

Figyelt kérdés
Senkit nem akarok leszólni,nem azért írom,de én már nem tudom mi a jó,kislányom imádja a kamillateát,cukor nélkül szépen issza,szemét ha váladékos azzal mosom,nagyon szépen rendbe hozza,ha beteg,megfázik,kamillát teszek gőzölögni a radiátorra,szval sokat használom,mégis sokat olvasom hogy allergizál.Már ez is,akkor én most rosszat teszek?
2009. febr. 21. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagy különbség van aközött hogy allergizál vagy allergizálHAT, biztos volt olyan akinél nem jött be, de ennek ellenére én ezt használom mert bevált nálunk.
2009. febr. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg az , hogy ha neked bejött akkor használd, mert én is a 2 hetes kicsim szemét szilveszterkor azzal gyógyítottam.

A védőnők, gyerekorvosok mostmegkapták az ukázt és minden rég bevált gyógymód, lehetőség tilos.

Pl nekem azt mondták, hogy a köldökcsonkot csak lemosni szabad alkohollal, én meg jól be is hintőporoztam, rátettem a védőt, 4nap alatt leesett. Erről ennyit.

A lényegami változott,hogy azért is van több allergiás ember, merttöbb a kiváltó ok, több a benzinfüst, a szennyeződés stb..régen nem volt ilyen sok dolog ami kivált reakciót,így keveseb is volt az allergiás, de ha eddig nem volt gondotok, akkor a kamilla nem fog már bajt csinálni.

2009. febr. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Használd csak nyugottan! Manapság mindent felfújnak! Én is mindent úgy csinálok mint te! Jobb mint a gyógyszer!
2009. febr. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem nem teszel semmi rosszat, de azt tudnod kell, hogy a kamillatea naponta fogyasztva károsító hatású. Nem akarlak megijeszteni, de úgy tudom megöli a gyomorban a "polipokat". Ezért inkább azt tanácsolnám, hogy max heti 1x adj a babádnak kamillateát és váltsd ki vmi mással. Annyi fajta finom gyógytea létezik. A fiam is imádja őket. Én már adtam neki ánizst, kömény (csak ha fájt a pocakja), babamosoly filteres teát (kamilla, csipkebogyó, hibiszkusz), pickwick csipkebogyó filteres tea, citromfű tea (enyhe nyugtató hatású). Már elmúlt egy éves és (lekopogom) még csak egyszer látott minket betegen a doktor néni. Semmi baja nincs tőle. Nyugi, nem teszel rosszat, főleg, ha nem adod neki minden nap a kamillát.

E

2009. febr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Előzőnek: Milyen "polipok" vannak a gyomorban??


Kérdezőnek:

Gondolom nem minden nap adsz neki kamillát, csak alkalmanként, mindig másra. Add neki nyugodtan, én is adom az enyémnek, ha épp nem tud kakilni, meg minden másra is fogom, én is azt iszom/használom sokmindenre, mert egy csodaszer! Ha allergiás lenne, úgyis észrevetted volna már. Tényleg sok az allergiás gyerek, gondolom ezért fújják fel a védőnők, meg az illetékesek, mert nekik az a dolguk, hogy ezt megelőzzék.

2009. febr. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!