Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálnátok ha rokonokhoz...

Mit csinálnátok ha rokonokhoz kell menni cigifüstbe és már sokszor szová is tettem? Pár hónaposak vagyunk

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 13:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
én sem mennék, ha nincsenek tekintettel az unokájukra. vagy megmondanám, hogy fél órára megyünk, addig legyenek kedvesek ne gyújtsanak rá.
2011. márc. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szeritnem nincs olyan, hogy "cigifüstbe KELL menni". Ez a ti döntésetek, hogy oda mentek-e vagy sem.

Elég szomorú, ha a nagyszülők nincsenek tekintettel a pici babára, ha már rátok nem is.

Az biztos, hogy én közölném velük, hogy vagy legalább akkor nem dohányoznak a lakásban, amikor ott vagytok, vagy nem mentek. Jöjjenek ők, ha akarnak, és majd dohányoznak az udvaron, vagy ahol engeditek nekik.

2011. márc. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Brigitta04 ***** válasza:

Szia,

Én is csak azt tudom mondani ha nincsenek a babára tekintettel akkor egyszerüen ne menj el hozzájuk.És teljessen öszintén meg is KELL mondani,hogy e miatt.

Kb 2 havonta megyünk le ex-anyosomhoz aki szintén elég erős dohányos.Érdekes ő már előzö nap inkább kimegy dohányozni,hatalmasat szellőztet probálja az egyész lakást átszellöztetni.Tehát odafigyel de ezek szerint a te rokonaid erre nagy ívben tesznek vagy legalábbis a viselkedésük ezt mutatja!

2011. márc. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!