Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma leesett a babám köldökcsonk...

Ma leesett a babám köldökcsonkja, kicsit váladékozik, meg vérzik. Mit tegyek vele?

Figyelt kérdés
2 hetes.
2009. febr. 21. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
semmit, még kezeld pár napig úgy mint eddig és szépen helyrejön. én is nagyon beparáztam mikor vérzett neki, jujj mennyire:)) aztán megnyugtattak, h ez normális dolog:)))
2009. febr. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
belül is akkor törölgessem alkohollal ki a véres részt? nem fog neki csípni vagy ilyesmi?
2009. febr. 21. 21:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Igen, belül is töröld ki, nagyon fontos!! Nem fáj neki, nem csíp. Viszont tényleg nagyon fontos az alapos gondozás, nehogy begyulladjon. Pár nap és elmúlik.
2009. febr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Na igen, én is hasonlóképpen paráztam, meg még előtte is, mikor felázott a csonk, és én már vittem volna a kórházba. :) Még jó, hogy van egy férjem is, aki megnyugtatott.

Semmi baja, normális ha picit vérzik, meg váladékozik. Nekünk is ugyanilyen volt, fürdés után vérezgetett. Tényleg nagyon fontos, hogy kipucold. Fültisztítóval pici alkohol, meg hintőpor, nem kell nagyon belemászni a köldökébe, de azért szedd ki a váladékokat, utána nem kell letakarni semmivel. Ezt napi 2x elég. Hamar helyre fog jönni. Ha nem mersz nagyon belenyúlni, és normális a védőnőd, esetleg kérd meg őt, hogy tisztítsa ki. Nekem is ő tisztította ki először.

2009. febr. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
jó alaposan töröld ki mélyre is a fülpiszkáloval
2009. febr. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek, megnyugodtam :)
2009. febr. 22. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!