Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket kellene ennem, hogy...

Miket kellene ennem, hogy zsírosabb legyen a tejem?

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 08:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Normális, kiegyensúlyotott étkezés. A tejed minéőségét nem igazán befolyásolja, hogy te mit eszel! A tej mindig a babád igényeihez alkalmazkodik, mind öszetételében, mind pedig mennyiségében. Az, hogy te mit eszel, nem igazán befolyásolja annak összetételét, az mindig megfelelő minőségű. Nincs tápláló és nem tápláló anyatej!!! Arra figyelj, hogy a babád szopizás közben eljusson a sűrűbb hátsó tejhez is, így biztoslehetsz benne, hogy jóllakik, elég zsíros tejet fogyaszt :) [link]
2011. márc. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem szopizik hanem fejem neki és a cumisüveg fala mindig elég zsíros viszont most 3 és fél hónaposan nem megy annyira a súlya mint eddig 1 hónapja volt 5755g most meg 5820g.Az nem kevés egy kicsit?
2011. márc. 18. 08:57
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mennyivel született a babád? 3 hónapos kor után leve lassul a hízás, hiszen, ha abban az ütemben híznának, mint az első hetekben, 1 évesen 20 kiló körül lennének... Duplázta már a születési súlyát?
2011. márc. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

az én babám is lelassult 3 hónap után. ha más gond nincs, akkor ne aggódj! esetleg próbáld sűrűbben etetni.

a tejbőla hátsó a zsírosabb, arra figyelj, hogya zt mindig megkapja. mindig megeszi az összes lefejt tejet? mert ha nem, akkor esetleg külön öntsd az elejét, és a hátsót. az elejét fagyaszd le, a hátsót add neki inni.


még azt is tapasztaltuk, hogy szopizással sokkal több tej termelődik, mint fejéssel. úgyhogy talán arra is rá lehetne állni, hogy átszoktatni mellre.

2011. márc. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
2590-el született és 2510-el jöttünk haza.
2011. márc. 18. 09:03
 6/13 anonim ***** válasza:
elvileg a szénhidrát befolyásolja a tej minőségét!
2011. márc. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Aszénhidrát csupán az anyuka súlyát befolyásolja, a tej minőségét nem... :)
2011. márc. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

[link]


Olvasd el!Anno én is beparáztam,hogy nem hízik!!!!!!De ez normális!És utána tényleg megindúlt!

2011. márc. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia!Az én babám 3és fél hónapos,csak anyatejet kap.2450gr-mal született és most 6300gr a súlya.Az első időkben hihetetlen tempóban növekedett és most kezd lelassulni.Ez így normális.Eleinte 3-400 gr-ot növekedett hetente most meg max 100-at.Le kell lassulnia....Ha elégedett,nyugodtan alszik a szopik között és nő,gyarapszik a súlya akkor minden rendben vele.
2011. márc. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,azt kifelejtettem,hogy bizony,ő szopizással sokkal több tejet termel,mint én a fejéssel.Anyatejadó vagyok és ha a fiam szopizik,még sokszor mindig elég egy cici,mert 2-3-szor is belövell a mellem,míg ha fejem ,sok idő után örülök ha csak egyszer.
2011. márc. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!