Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszert sűríthetem túróval,...

Tápszert sűríthetem túróval, hogy pépes legyen? Esetleg mással? 8,5 hós a babám.

Figyelt kérdés

cumisüvegből már nem iszik, csak itatópohárból (tanulóporhár) és a tejalapú étkezést szeretném neki biztosítani. (elfogyott az anyatej sajnos)

Köszönöm a válaszokat


2011. nov. 2. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom mennyire lenne sikeres túróval sűríteni, bár turmixgéppel gondolom kivitelezhető. Vannak folyékony, előre elkészített tejpépek (Nestlé, több íz van belőle, kisfiam a kekszeset, a körtéset és a banánosat imádta), mivel nem olcsó dolog, mi akkor használtuk, ha utaztunk a babóval, vagy sokáig nem keveredtünk haza. A tejpépet is készítheted kicsit folyékonyabbra, ill. miután már kicsit állt, úgyis folyékonyabb lesz. De ha nem itatni akarod babóddal, akkor kanalazzatok tejpépet, babajoghurtot, babapudingot, főzibe rakj reszelt sajtot, vagy én néha még rágcsinak is adok sajtot. Ennyi jutott most eszembe.
2011. nov. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Még nincs foga, sajtot még nem adtam, inkább tápszert adnék kanalazható állapotban, mert a babám anyatejes volt eddig és se tápszert, se cumisüveget nem látott. Vizet is csőrős porhárból issza, de most szeretnék neki adni tápszert.

Tejpépet is adok neki néha, de az nem elég a napi tejalapú étkezés fedezéséhez

2011. nov. 2. 15:04
 3/6 anonim ***** válasza:
szia! A fiam nagyon szerette a tápszert rizspehellyel. Simán elkészítettem a tápszert és a DM-ben kapható rizspehellyel kevertem el. Az állagát tudod szabályozni, kanállal adható, gyümipépet is keverhetsz bele. Sokkal laktatóbb, mint a tápszer simán.
2011. nov. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Milumil 7 gabonás gabonapépet ajánlom, nagyon jól lehet vele sűríteni, én eleinte ezt használtam liszt helyett főzelékekbe is. Tápszerből gabonapépet lehet vele készíteni, amit tetszés szerint lehet ízesíteni pl gyümölcsökkel.
2011. nov. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Hú, hát a babám pont az ilyen kekszes, gabonás pépeket nem eszi. Egyedüla Milumil gyümolcsösből eszik meg 100 körül.

Vettem neki Milupa kekszes-piskótás tejpépet, de ezt sem.

2011. nov. 3. 08:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg-
2017. márc. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!