Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon elrontottam a fiamat?...

Nagyon elrontottam a fiamat? Már most sem tudom nevelni, vagy hallgassak az ösztöneimre és hagyjam a többit figyelmen kívül?

Figyelt kérdés
15 hónapos,nem tud egyedül elaludni,nagyon igényli a társaságot,nincs el egyedül.Nagyon anyás,de kicsi kora óta,csak én vagyok szinte vele itthon.Az éjjelt nem alussza végig,holott mindenki azt mondja,hogy már aludnia kellene ilyen idősen.Anyóstól meg megkaptam,hogy anyja majma a fiam.De én úgy érzem,erre van szüksége a fiamnak,ettől lesz boldog.Nem tudom hagyni ordítani órákon át,hogy egyedül elaludjon.
2011. márc. 18. 12:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az én fiam éjjel alszik, nappal jól elvan egyedül, ami azt jelenti, hogy folyamatosan a sarkában kell lennem, nehogy valami hülyeséget csináljon. Szerinted jó ez az emberek szerint?áááá. Rájöttem, egy anya sosem csinálhatja jól. Én megkapom, hogy "alszik? ne félj, majd nem fog" vagy "elvan egyedül? no, majd a szeparációs szorongás..." vagy miért ilyen cipőt veszek neki, miért nem amolyat. Az én anyósom állandóan az evéssel jön, miért nem adok neki ezt vagy azt. (miért adnám, ha pl mi sem esszük meg?)

Arra azért figyelj, hogy ne csak a fiad legyen boldog, hanem Te is. Legyen egyensúly.

2011. márc. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!