Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan oldjátok meg a légzésfi...

Hogyan oldjátok meg a légzésfigyelő használatát napközben? Hol alszik a babátok nappal?

Figyelt kérdés
Én csak éjszakára rakom a kiságyába a babámat, ahol a légzésfigyelő van. Nappal a nappaliban vagyunk egész nap, és ilyenkor a nagyágyon alszik a baba. Délután én is szoktam vele aludni. Ilyenkor nem tudom használni a légzésfigyelőt. Tegyem be a nappali alvásokra is a saját kiságyába szerintetek? 2,5 hónapos
2009. febr. 23. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kisfiam már 6 hónapos, kb. 2 hónapos korától használjuk a légzésfigyelőt. Nekem mindig a kiságyban alszik, napközben is. Bár ilyenkor én nem kapcsolom be a légzésfigyelőt, csak éjszakára.
2009. febr. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen!Nálunk mindig a kiságyában alszik és már 1 honapos kora ota külön szobája van,nincs is ezzel semmi gond ö is nyugodtan tud aludni és már megszokta most 5 honapos!
2009. febr. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk pont a mi ágyunkban jelzett be a figyelő, a reggeli órákban, amikor a hajnali etetés után visszaaludtunk a kicsivel. Szerencsére a mi légzésfigyelőnk mobil.

Ennek okán én azt mondanám, h a kiságyába tedd le aludni.

2009. febr. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jobban szeretem, ha nappal velem van a nagyszobában. Így legalább látom, hogy mikor nyitogatja a szemét, és nem a sírásra kell felfigyelnem. De már gondolkodtam rajta, hogy a nappali alvásokra is átviszem a saját szobájába.
2009. febr. 23. 12:23
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A mi légzésfigyelönknek van olyan fukcioja hogy mozgásra éa hangra is bekapcsol és van a szülöi egység ami velem van és hallom ha mocorog!De egy idö után beáll hogy menyit alszik és mikor közeleg az ébredés ideje nézz be hozzá párszor akkor látni fogod ha ébredezik!A másodok voltam.
2009. febr. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A miénkhez 2 pad van(AngelCare AC 401),az egyiket az utazóágyában használjuk,mivel napközben a földszinten vagyunk,és a kiságya az emeleten van.A szülői egység mindig nálam van(bébiőr is),csak a másik készüléket kell lehozni.De ennyi "fáradtságot" bőven megér.
2009. febr. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem tedd a kiságyba, az ördög nem alszik!

Inkább ne lássad, de tudd, hogy vesz levegőt, mint nem is figyelsz és elalszik.

Én lányom másfél éves és még mindig használom 2 hós kora óta!

Bár nem tudom nálatok volt-e előzmény és orvosi javaslat, nálunk volt.

2009. febr. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!