Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most 4 hetes a kislányom. Még...

Most 4 hetes a kislányom. Még nem mertem kivinni az influenza miatt, csak a védőnőhöz viszem hetente. Más is így van vele?

Figyelt kérdés
2009. febr. 23. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egy rendelőben nagyobb az esélye hogy elkap valamit.Én a helyedben ha szélmentes,szép idő van ki vinném egy kicsit.Anyatejes?Mert akkor ellenállóbb,mi már 2x voltunk betegek,a fiam(kopogjam le)nem lett beteg
2009. febr. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 9 hetes, de kb. 2 hetes korától fokozatosan több időre tettem ki a teraszra, a védőnőhöz először 4 hetesen mentünk, épp a legrosszabb időben. Azóta sem viszem zsúfolt helyekre, most is épp a teraszunkon alszik, igaz, nálunk hétágra süt a nap. Anyuékhoz vittem csak az utóbbi hetekben, sehová máshova egyelőre nem.
2009. febr. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Kint a levegőn kevesebb esélye van arra, hogy elkapjon a baba valamilyen fertőző betegséget, mint zárt helyen, ahol egyszerre többen is összezsúfolódnak. Emellett én megfigyeltem, hogy a tanácsadáson általában nagyon meleg van és ilyen helyen nagyon szeretnek nyüzsögni a bacik. Szerintem inkább szépen lassan szoktasd a kinti levegőhöz, amikor szép az idő.
2009. febr. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az én babom 2 honapos, és minden nap kint vagyunk a levegön.

holnap kell mennünk oltásra ...sajnos igy muszáj bevinnem a babot a rendelöbe!Egyébként nekünk aranyos a védönönk, mert kijött házhoz.

2009. febr. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia


Az Én kislányom 5 hetes és 1.5 hetes korátol ha jobb volt az idő (ha nem erősen fújt a szél) kivittük....

Tegnap pl 20 percet is kinn töltött, ma is pedig hullik a hó.

NAgyon szépen elaludt élvezi a friss levegőt.

Szerinem fokozatosan szoktasd a levegőhöz.

Az elöttem szólokkal egyetértek.

boldog babázást

2009. febr. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A levegőre vidd ki, ott nem kapja el az influenzát. Nagy tömegbe ne vidd inkább. Én babám 2,5 hónapos, én közösségebe nem viszem, de rendszeresen kint vagyunk a levegőn.
2009. febr. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Levegőre vidd ki, dokihoz ne ha nem muszáj, már megírták mások is, hogy miért.

A védőnő meg mehetne házhoz. Nálunk Pécsen! az a szokás és anyuéknál falun is. Szóval kimehetne. Influenza szezonban én nem is vinném hetente ha nincs gond!

2009. febr. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én sem értem miért kell hetente vinni, pláne most hogy járvány van. Akkor ha jobb idő lesz (nálunk most szakad a hó és fúj a szél) fokozatosan kiviszem a levegőre. Először csak 10 percre aztán egyre tovább. Az arcát eltakarja még textil pelussal???
2009. febr. 23. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!