Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hany honaposan kell delben es...

Hany honaposan kell delben es este is fozeleket adni, mekkora adagot, az estibe is kell hus?

Figyelt kérdés
2011. márc. 20. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Én soha nem adtam a fiamnak kétszer főzeléket, csak délben kapott kétnaponta hússal, este 6-11 hónapos koráig tejpépet evett, azóta pedig rendes hideg vacsorát (kenyér feltéttel, kefírrel). Mi sem eszünk soha meleg vacsorát a férjemmel.
2011. márc. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sosem adtam délben és este is főzeléket.

Délben 8 hós koráig gyümi volt, utána főzelék,amikor is az uzsonna lett a gyümölcs.

Vacsorára 1 éves koráig anyatejet evett, utána , amit mi. De ált. nem főzeléket.

2011. márc. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én se adok kétszer főzeléket. Vacsora az kenyér szalámival/sonkával, sajttal, vagy virslivel, stb.
2011. márc. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én sem adtam/adok főzeléket a gyereknek,csak ebédre.

Vacsira tejpépet kap.14 hónapos a kisfiam.

Nem gyarapodik megfelelően a súlya???Vagy miért kell 2X főzeléket kapnia???Vagy ezt te csak így kitaláltad???

Úgy tudom,hogy akkor kell 2X főzi ha gond van a súllyal.

2011. márc. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó!!!!!Nem én találtam ki !!!! Megfelelően gyarapodik, de védőnő és gyerekorvos szájából is hallottam ezt!!!
2011. márc. 26. 09:01
 6/7 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Ez a kérdés "ihletett" amúgy, hogy kiírjam a kérdést.

2011. márc. 26. 09:04
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát,érdekes egy védőnőtök,orvosotok lehet,mert nekem egyik sem mondta!!!!!!!!!!!

Csak gondolj magadra,te ennél ebédre meg még vacsorára is főzeléket???Szerintem nem.A gyerekednek miért akarsz adni???

Te tudod,én nem akarok itt beleszólogatni a dolgodba,de én magamból indulok ki.

Én sem enném 2X ugyanaz egy nap.Akkor a gyerekem miért???

2011. márc. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!