Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Torlokendot hasznaltok vagy...

Torlokendot hasznaltok vagy langyos vizzel lemossatok a babatok popsijat minden pelenkazasnal?

Figyelt kérdés

Eleinte torlokendot hasznaltam pelenkacserelesnel.

Aztan kb 4 hetes koraban valtottam a lemosasnal.

Van egy vizmelegitom, amiben pont egy poharnyi viz fer el.

Azzal melegitek vizet. Egy kis edeny es egy szivacs meg Lactacid habom van meg hozza. Ennyi az egesz.

Ja meg egy kis kenocsot.

Az eredmeny tokeletes popsi.

Csak akkor hasznalok torlokendot, amikor idegenben vagyunk.


2009. febr. 23. 15:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért használsz Lactacid-ot? Egyébként én simán, a csap alatt mosom le, ha nagyon kakis a popsija. Én se szeretem a törlőkendőket, szerintem a víz sokkal jobb. Nem szárítja ki a bőrt:)
2009. febr. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Én törlőkendőt. Nekem tetszik, ahogy csinálod, csak kicsit macerásabbnak tűnik, mint a kendő.
2009. febr. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Erre még nem godoltam. Nyilván gazdaságosabb, de a törlőkendő gyorsabb és inkább kézre esik egy fickándozó gyerkőcnél. De ha neked bejön, akkor miért ne.
2009. febr. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én törlőkendőt mert az gyorsabb egyszerűbb nem kell csaphoz szaladgálni.

Ha nagyon kakis akkor lemosom.

2009. febr. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Kendő. Egyszerű és praktikus. A miénk nem szárít.

Kicsi korában mostuk a popsit nagy adag kakinál. Azóta nem, nekem kicsit macerás is.

2009. febr. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

lactacidot?

Mert azt vettem amikor mentem szulni es meg nem fogyott el.

Jo kis habot csinal annak a pompaja. De ha kifogy majd akkor teszek bele egyebet.

Tehat a habosito miatt, nem a lactacid miatt :-))

De amugy nem hiszem hogy art a babanak. Amennyi volt az ara..... De en nem hasznalom ugysem (a kovetkezo szules meg messze van) es csak lejar a szavatossaga...inkabb kifogyasztom aztan hasznalom a pumpas flakont tovabb.

2009. febr. 23. 15:45
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Törlőkendőt használok a praktikusságon túl én szeretem hogy jó illata van. Drága de ha már úgysem járok sehová, legalább ennyi....
2009. febr. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is törlőkendőt használok, a miénk nem szárít. Az illata is finom, és kellőképpen nedves minden lapja.

Tetszik, ahogy csinálod, de nekem is praktikusabbnak tűnik a kendő.

Meg úgy vagyok vele, h nem sajnálom a gyerektől a jó minőségű cuccokat, így a popsitörlőből is jót veszek, meg a popsikrémből is. Magamon úgyis sokat spórolok, legalább neki legyen meg mindene!

2009. febr. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én általában lemosom a csapnál a popsiját!Több okból:olcsó,környezetbarát, imádja ha "pancsolunk"közben,ráadásul sokat kakil nekünk sok törlőkendő kellene.

Én csak utazáshoz használok törlőkendőt.

2009. febr. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
én is mindig lemosom, a gyerekorvosom tanácsára. Gusztustalannak találom maszatolni a kakát egy kendővel, mikor ott a víz és a szappan.
2009. febr. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!