Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok a babámnak hipermarket...

Adhatok a babámnak hipermarketben vásárolt almát? Nem nagyon vegyszeres? Ti hol szokatatok a babátoknak vásárolni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 23. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hipermarketekben van bio részleg friss zöldségekkel és gyümölcsökkel. Én előnyben részesítem a magyar termékeket, úgyh' ha valaminek nincs szezonja, inkább bébiételt veszek.
2009. febr. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan megveheted s adhatod neki, mosdd meg jól, akár mosogatószerrel, majd hámozd meg, akkor tuti jó lesz. Nálunk otthon sem vegyszermentes, mert akkor semmi nem lenne belől, kukacosodna, nem nőne meg szép nagyra. Papám 2 hetente permetez, szóval az sem jobb, de eddig senkinek semmi baja nem lett tőle, még mosatlanul sem!
2009. febr. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is azt adom, mivel a városukban nincs igazi piac, max néha kiül néhány idősebb ember a szupermárket parkolójában és ott eladja a saját gyümölcsér, zöldségét. Ilyen hidegben viszont egyet sem látni közülük. A zöldségesek pedig már szinte ugyanazt árulják mint a nagyobb boltok. Az őstermelők pedig ugyanugy permeteznek mint a többi, ez elkerülhetetlen.

A bio dolgok valóban jók, de erre nekem nincs pénzem. Nem mondom, hogy nem vásárolok néha bioboltban, de ritkán és olyan dolgokat, amikről tudom eltartanak jóideig. Naponta megeszik a fiam 2 almát, 1 banánt, 1 körtét...elég lenne ezt bio-ból pénzelni.

Ugyanez vonatkozik a zöldségekre is. Megnézem mit veszek meg és a "java" a picijé, de nem viszem túlzásba ezeket a kizárásos dolgokat.

2009. febr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!