Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak neki ha a minden...

Mit adjak neki ha a minden alma vegyszeres?

Figyelt kérdés
A kis városkámban nincs bio bolt, és a piacon elárulta egy eladó, hogy minden alma vegyszerezett.Akkor most mit csináljak?Ne adjak neki almát? Pedig most akartam bevezetni a hozzátáplálást. 5 hós a babócám.
2009. márc. 5. 06:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég nehéz kérdés,vagy adsz neki olyan almát amit a piacon árulnak vagy veszel hipp almát üvegest.Sajnos ami nem kimondott bio az mind permetezett.
2009. márc. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én ezért adom a Hipp bio bébiételeket a babámnak. Horror drágák, de nemrég 12 tengerimalacom halt meg mérgezésben az almától, amit vettem... Szóval a gyereknek csak biot! Nálunk sincs biobolt, amit mi termeltünk és lefagyasztottunk, azt adom a kicsinek, ami nincs saját, abból a Hip biot. Szereti is a lányom és abban legalább megbízom. Ráadásul finomak is, én is végigkóstoltam mindet. A nagy kedvencünk a 4 hós kortól adható banán-őszibarack, azt imádja.
2009. márc. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is üveges gyümölcsöt adok neki zömében! szerencsére nálunk az apukámnál van kert mindenféle gyümölccsel zöldséggel, így hamarosan már lesz itthoni, azt tudom, hogy nem lesz permetezve. addig marad a hippes gyümi nálunk is:-(
2009. márc. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel kis városkában élsz ugyis ismer mindenki mindenkit.Javaslom kérdezz meg néhány idősebb nénit nem fagyasztott e le almát.Azokat nem hiszem hogy permeteznék.De mindenesetre kérdezz rá.Én nem permetezem és most olyan jókat eszünk belőle.Kérdezz körbe nyugodtan.Lereszelt állapotban szokták lefagyasztani.Remélem szerencsével jársz.
2009. márc. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!