Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges olyan, hogy valaki...

Lehetséges olyan, hogy valaki akarja, hogy elapadjon a teje és el is apad?

Figyelt kérdés
10 hónapos koráig terveztem a szopit, és most 7.5 hónaposan fogy, nem elég. És hallottam olyat, aki nem akart szoptatni, és nem is volt teje csak pár hétig. (A nővérem is ilyen volt pl mind a két babájánál)Lehetséges, hogy azért elapad valakinek a teje, mert ő akarja?
2011. márc. 22. 10:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten valóban lehet pszichésen befolyásolnio, főleg az elő hetekben. Persze, a megfelelő tejtermeléshez, szoptatáshoz megfelő hozzáállás is kell, kell, hogy el tudd engedni magad.. Ha feszült vagy,a tej is nehezebben ürül..
2011. márc. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, hogy pszichésen befolyásolható egy kicsit. Bevallom őszintén sokszor gondolok rá, hogy jó lenne már, ha vége lenne a szopinak, mert le akarok fogyni, de persze rögtön utána arra gondolok, hogy hogy fog nekem hiányozni, hogy idebújik hozzám, és szopik, olyan kis édes.
2011. márc. 22. 11:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Szoptatás mellett islehet fogyózni, csak nem éhezéssel, drasztikusan.. Ha odafigyelsz a mennyiségre éés az összetételre, fogyni fogsz. Különben a te étkezésed nem befolyásolja sem a tej mennyiségét, se sz összetételét. Főleg, most 7,5 hónap után...
2011. márc. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
sztem is biztosan befolyásolja hogy mit gondolsz feszült vagy e, én is ezért kezdtem el tornázni itthon és figyelni a szénhidrát bevitelre. Szopi megmaradt és szerencsére nagyon szépen elindultak a kilók lefelé. Sztem nyugodtan mozogj kicsit ha ennyire zavar.
2011. márc. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Eddig nem mertem, mert mindenki mondta, hogy nem lehet, akkor elkezdem:D És akkor szoptathatok tovább:D Így, hogy mástól olvasom a tapasztalatot, hogy nem befolyásolja, ez megnyugtató:D Köszi csajok.
2011. márc. 22. 11:31
 6/7 anonim ***** válasza:

hát én már sokszor gondoltam h apadjon már el végre,nekem nem jött be..szintén 7 és fél hónapja szoptatok.

hiányozni is fog,biztos,de én sem bírom már a pluszkilókat.És nem,nem fogyok egy dekát se,hiába figyelek oda az étkezésre és tornázok is:(

2011. márc. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, lelkiismeret megnyugtató volt olvasni válaszod. Már gonosznak éreztem magam, de ezek szerint nem csak én gondolkodok így. Attól még imádjuk őket. Csak már jó lenne magunkra is figyelni. Amilyen ütemben fogy a tejem, szerintem egy hónap szopi van még hátra
2011. márc. 23. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!