Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van összefüggés abban hogy...

Van összefüggés abban hogy szoptatom a babát vagy tápszerezem az éjjeli felkelésben?

Figyelt kérdés
6 hós babám csak szopizik a kóstolgatást most keztük. éjjel 2X kelünk. Úgy vettem észre akik tápszerrel tápláljáj a gyereket azoknak átalussza az éjszakát, vagy ez csak véletlen egybeesés? Nem cserélném fel a tápszerre a ciciztetés Isten ments!! csak érdekelne a dolog.
2009. febr. 24. 08:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én 4 hónapig anyatejet adtam neki, utána elapadt, igy tápszeres. Napközben már főzeléket, gyumit eszik, de most sem alussza át az éjszakát, akármit és akrámyenni adok is enni neki. 11-kor és 4 körül is kel kajálni. Anyatejnél is így volt, csak akkor 3-4 óránként ébredt, most 5 óránként. Ez nem hiszem, hogy a váltásnak tudható be, inkább annak, hogy már ritkábban eszik napközben is, hiszen már 6 hónapos.
2009. febr. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én babám is csak anyatejes,most 9 hónapos lesz.2 hónaposan átaludta az éjszakát.Volt olyan,hogy 10 órát aludt egyfolytában.Most is szinte csak tejet hajlandó vacsizni,de a legtöbb éjszakát átalussza.Igaz valamikor felkel enni éjjel,én még nem jöttem rá,hogy ez mitől függ.
2009. febr. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A tápszer táplálóbb,jobban eltelik vele.Az anyatej viszont egészségesebb. Gondolj csak beke,a répától milyen hamar leszel éhes és vesd össze egy jó kis disznótorossal...Képletesen persze.
2009. febr. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!