Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én fújom fel ennyire,...

Csak én fújom fel ennyire, vagy anyám tényleg nem kíváncsi az unokájára?

Figyelt kérdés

2 hónapos a kisfiam.Nagyon sokat vártunk rá,amikor bejelentettük mindenki sírt az örömtől.Ennek ellenére anyán 3x látta eddig,pedig 15 percre lakik tőlünk.Minden nap a skype-n megakarja nézni,de ha pl. kezdődik a kedvenc sorozata/az összes az/ egyből elköszön.Neki ez elég,hogy csak így látja?Semmit nem segített eddig,nem főzött,nem fogta még 10 percet a kicsit.Ma volt bent,fénymásolnom kellett volna neki,de nem csináltam meg.Szerintem csak azért jött és nem az unokája miatt.

Egyedül vagyok egész nap a hasfájós babámmal,de semmit nem segítene.Minden nap megkérdezi,hogy mit főztem és én minden nap mondom,hogy semmit nem tudok,mert egész nap sír a kicsi.Talán késő este ha a párom hazajön akkor tudok főzni,mégsem segítene.

Teljesen kiakaszt,ha nincs a gép bekapcsolva nem hív,mert "drága".Szerintetek megmondjam neki a véleményem?


2011. márc. 23. 15:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló cipőben járok én is!!Anyám 40 km-re lakik,de alig jön,pedig az kislányom már 1 éves volt most 1-én!Se karácsonykor,se szülinapkor!Mert állítólag nem jó a kocsi/dolgozni azért azzal járnak,oda jó,nap mint nap?ezt meg is kérdeztem már tőle,meg van busz is!/Eddig kb vagy 4-szer jött el,vagyis jöttek a pasijával!Anyósom meg 50 km-re lakik,de ő sem tud,mert neki meg nincs pénze a buszra!!Sajnos nincs munkája,így általában mi viszzük le hozzá az unokát,de most pl.egy fél évig ő sem látta,mert férjem megunta,hogy mi vigyük a gyereket mutogatni!!Anyámat meg hiába kiosztottam már,még ő van megsértődve rám,hogy nem megyünk oda!!Mert én meg mondtam,hogy mindenre van pénzük,csak arra nincs ,hogy megnézze az unokát!De fényképeket állandóan kérne!!Szép kis szülő!!Átérzem a helyzetedet,nem lehet könnyű!De azt mondom mindenki megkapja amit érdemel,és nekik az lesz a legnagyobb büntetés,hogy nem láthatják,hogy nő fel az unokájuk!!!
2011. márc. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

15:18-as vagyok.

Sajnálom,hogy nem volt szoros kötődés köztetek.Emiatt megmondom őszintén,hogy nem sok esélyt látok arra,hogy változna valamit is.De hátha!

Az anyóssal való példázás kétféle képen sülhet el.Vagy észbe kap és megmutatja hogy igenis jó anya és nagymama, vagy pedig féltékenységből még Ő lesz felháborodva.Sok veszítenivalód nincs.Azért az szerencse,hogy anyósodra valamelyest számíthatsz.További sok sikert!

Tudom,nem könnyű,mert bár írtam,hogy anyukám mennyi terhet levett rólam,az csak az elején volt,ugyanis 200km-re lakik minden rokonunk.Szüleim,anyósék,barátok,mindenki.Szóval én is teljesen egyedül vagyok a nagyvilágban a kicsimmel,de hát ez van:(

2011. márc. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát az én anyám sem egy leányálom.

Sosem volt köztünk sem annyira felhőtlen a viszony. 4 évig nem is beszéltünk, mert ő a második férjét választotta helyettem (az hosszú, hogy miért kellett választania). Aztán én mentem hozzá kibékülni. Minden szép és jó volt. Külföldön dolgozik, így ritkán jön haza, de azt mondta, hogy ha megszülök, hazajön 2 hétre segíteni. Császárral szültem, anyósom várt itthon, főzött 3 napra való kajcsit. A páromat nem engedték el szabira, úgyhogy az első hétben teljesen egyedül voltam a kicsivel. Még felkelni is alig tudtam, nem hogy főzni, takarítani...

Mikor hazajött anyám, 2 hétre, szinte sosem láttam. Annyi volt, hogy felkelt, főzetett velem kávét, aztán felöltözött, és elment, este jött haza. Minden nap sírva hívtam a páromat, hogy még a boltba sem tudok elmenni, semmi kaja nincs itthon, ő meg magamra hagyott...

Anyósom jött, amikor csak tudott.

Aztán a fiam 9 hónapos korában betelt a pohár, anyósékhoz költöztünk, mert a házat nem tudtuk fent tartani (anyámnak kellett volna fizetnie a részleteket, de nem fizette, mert az új pasijának vett autót, meg számítógépet, meg elpókerezte a pasija a pénzét...). Azóta nem is beszéltünk, a fiam 18 hónapos, tudja, hogy hol lakunk, de még egy lapot sem küldött a szülinapjára sem. Közben meg iwiwen a gyerek képeihez olyan megjegyzéseket tesz, hogy az én unokám a leggyönyörűbb, szemem fénye... A gyerek nem is ismeri...

2011. márc. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

:( Hát ez nagyon szomorú,százszor rosszabb mint az enyém...

Sajnálom!!

2011. márc. 23. 20:31
 15/17 anonim ***** válasza:
Sikerült beszélni anyukáddal?
2011. márc. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Szia!

Igazából nem mondtam neki,hogy bánt amiért nem jön,hanem megint hívtam.

Most megfázott azért nem jön.

2011. márc. 26. 08:35
 17/17 anonim ***** válasza:
Sajnálom :(
2011. ápr. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!