Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babaúszáson fognak kérni...

Babaúszáson fognak kérni karúszót?

Figyelt kérdés
Olyan feladatok is vannak, mikor a baba azzal "úszik"?
2011. márc. 23. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:

nekem nem mondták hogy kellene.


kedves első. itt nem arról van szó hogy a baba megértse a vizet. a víz az többek között a méhbeli állapot, illetve a közösségi,. a mama-baba kapcsolatokról szól. a lányom hypotoniás és külön javasolták neki, hátha ezáltal a vízben jobban mozog és oldódik a merevsége!


szeretem az ilyen embereket akik még csak véletlenül sem a kérdésre válaszolnak!!!!!!!

2011. márc. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem kell semmi, csak úszópelus.
2011. márc. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Eddig egy helyen találkoztam olyan babaúszással, ahol karúszóval próbálta a vízben mozgást tanítani az oktató, de ott adták a karúszót, nem kellett vinni. Nekem ez a módszer nem tetszett, át is mentünk máshová. Eddig 3 helyen voltunk, de most már nem váltunk, jó a víz hőmérséklete, érdekesek a feladatok, és a babának is tetszik.
2011. márc. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Első, te miről beszélsz?


Sajnálom a gyerekedet. Ha van.


Babaúszásra pedig azért járunk, mert imád pancsizni, imádja a babákat és nagyon élvezi az egészet. Azért a mosolyért már megérte, amit akkor kapok.


Emellett persze sok előnye van még, ezt most nem részletezem.


Köszönöm a többiek válaszát!

2011. márc. 23. 20:10
 5/9 anonim ***** válasza:
mi is most jelentkeztunk be, kulonben 9 hos a kislányom. Milyen uszopelust használtok?
2011. márc. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mi Angliában élünk, itt járunk babaúszásra. Kíváncsi voltam, hogy otthon is használnak e karúszót.

Itt mi csak aqua slip-et használunk, pelus nélkül. Otthon mindenképpen kell pelus is?

3 hós a fiam.

2011. márc. 23. 22:07
 7/9 anonim ***** válasza:
ahová mi fogunk menni igen. vagy eldobható, vagy mosható.
2011. márc. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk nem kell.
2011. szept. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na, az előző válaszom elég hülyén alakult. Szóval nálunk nem kell karúszó. Úszópelus, rá fürdőnaci. Van kétféle is. Az egyik drága gumis, aminek a combja méretre húzható, és van harmad annyiba kerülő sima is.
2011. szept. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!