Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! 1 hónapos babám órák óta...

SOS! 1 hónapos babám órák óta sír, nem tudom sehogy megnyugtatni, mit tegyek? Kérlek! Ötlet?

Figyelt kérdés
Már sétáltunk vele,ringattuk,beraktuk babakocsiba,de semmi,üvölt egyfolytában. Már én is sírok!
2011. márc. 23. 22:05
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Hogy érted,hogy az idő? Szerintem nem a hasa fáj,hanem túlpörgött. Most úgy néz ki Apa le tudta tenni, a babakocsi jött be végül, de még meglátjuk, az előbb is elaludt már 10 percre,aztán kezdődött minden elölről. Tettem már cicire is,akkor nyugi volt,ahogy levettem folytatta...
2011. márc. 23. 22:19
 12/15 anonim ***** válasza:

Az időjárásra gondoltam!

Egyik nap jó idő,másik nap szakad az eső!

Talán elalszik szegénykém!

Biztos fáradt már,és ezért nyügös annyira!

2011. márc. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ja,igen. Hát köszönöm a tanácsokat. Első baba,sokszor fogalmunk sincs,mit kell csinálni és mi a baja... :( Remélem hamarosan belejövünk.
2011. márc. 23. 22:29
 14/15 anonim ***** válasza:
Csak megértésem tudom küldeni, mi első héten éjszaka már az ügyeletre rohantunk a párommal, mert nem bírtuk megnyugtatni és mi is totál kétségbe estünk. A pocija fájt... Hála Istennek az ügyeletes megértő volt...
2011. márc. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, minden rendben lesz. Én a másodikkal rohantam a kórházba amikor 6 napos volt (pedig elvileg már tapasztalt anyuka voltam), ahol kiderült, hogy azért sír, mert éhes... nem volt elég tejem. De a lényeg, hogy minden helyre jött, ahogy nálatok is fog!!! Hamar belerázódtok, kitartás, és nyugodt, jó éjszakát!
2011. márc. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!