Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A gyereketek mikor evett...

A gyereketek mikor evett egyedül? Hány hónapos korában? Az én fiam 14 hónapos de még én etetem.

Figyelt kérdés
Kis katonákat adok neki,eszi szépen.Bár,néha morzsolgatja a kezében.Kanalat is adtam neki,szájába is teszi,tudja,hogy enni kell vele.De inkább csak játszik a kanállal.
2011. márc. 24. 20:24
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Már azóta 17 hónaposak lettünk de még mindig én etetem.

Katonákat,kiflit,kukit.....stb.eszi szépen egyedül.Rakni szoktam a kis táljába köles golyót meg adok a kezébe kiskanalat,mutatom is neki,hogyan kell a kanállal "kihalászni" a golyót és a szájába tenni,a "halászás" megy de a szájához nem akarja tenni a kanalat.Hanem ha kihalászta a golyót,hajítsa is ki a kanálból.Mikor meg segíteni akarok neki,mondja,hogy nem és el is tolja a kezem.Azért a golyóval kezdtem mert ha a főzelékkel próbálkozom.....hát szépen kimázolta volna a lakást.Szerintem,csak játszik a kajával nem akar még önállóan enni.

Szerintetek?????????

2011. máj. 26. 22:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!