Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megszokja a botmixert?

Megszokja a botmixert?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtünk mást is enni, és hát szörnyű míg elkészítem.Szó szerint retteg a botmixer hangjától.Üvölt, és sír, összeszorul mindene, még a szeme is könnyes lesz, pedig úgy még nem sírt soha, hogy kijött a könnye.

Alapvetően más hangokkal semmi probléma, születésétől fogva szárítjuk a haját, mert rengeteg van neki, és hosszú,simán tűri.A porszívóra megnyugszik, van hogy arra tudom elaltatni, ha nagyon nyűgös, és átesett a holtponton.Szóval igazából más zajjal nincs semmi gond.

Mivel meg kell szoknia, előtte csinálom, hogy ha sűrűn hallja, talán nem fog tőle félni.De ez jó hogy így kínzom?Megis mutattam neki, hogy mi az, ütögeti, venné a szájába, de ha elindítom vége van a világnak.

6 hós kisfiú


2011. márc. 24. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Óóó, akár én is írhattam volna a kérdést! :)) Az én kislányom is utálta a botmixer hangját, vagyis most már nem annyira, de régen nagyon félt tőle. :) Ha meghallotta, sírva remegve spurizott hozzám, hiába volt a kezemben a botmixer, de csak nálam volt hajlandó megnyugodni. :) Úgy tűnik ez a botmixer egy igazi mumus! :)) De nyugodj meg, előbb utóbb meg fogja szokni, legalábbis nálunk már nem igazán fél tőle. Néha azért még megijed, ha meghallja, de az esetek többségében már észre sem veszi. Most 14 hónapos. :)
2011. márc. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

drága szíve!!!nagyon el tudnak keseredni :((

igen, megszokja, de sosem lesz kedvenc...mondjuk én turmixot használtam, de az se jobb...

csak akkor nem sírt miatta, ha a kezembe fogtam közben...

de nagyon mást nem lehet tenni!

szorítok, hogy mihamarabb megszokja!!

2011. márc. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én fiam is félt tőle, aztán úgy működött, mint Pavlov kutyája. Meghallotta a hangját, és rögtön enni akart.:-)

A mai napig, ha rámutat a botmixerre, hamm-og, pedig már vagy 7-8 hónapja darabosat eszik, nem mixerelek neki.

2011. márc. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbáld távolabb vinni, amíg megszokja.
2011. márc. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az enyém már nevet rajta! De komolyan!!!

Majd megszokja. :)

2011. márc. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jajj, nekem is utálta. Krokodil könnyekkel zokogott ahogy meghallotta. Próbáltam a lakás másik végébe vinni, amíg mixeltem, később humorizáltunk, vicces fejeket vágtam, meg berregtem én is amíg ment, ez tetszett neki. Mikor nagyobb lett, az ilyen zajoknál megtanítottam, hogy hangos, és be kell fogni a fülét, hogy ne ijedjen meg. Azért még most is szólnom kell előtte, mert a hirtelen zajoktól megijed. 2,5 éves.
2011. márc. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja, még nekem attól is sírva fakadt kb. 1,5 éves koráig, ha a birka hangját valahol meghallotta, vagy valaki utánozta. Nem bírta a bégetést. De hogy miért, azt nem tudom. :)

Aztán egyik napról a másikra elmúlt.

2011. márc. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!