Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első babások! Nem vagytok...

Első babások! Nem vagytok néha tanácstalanok?

Figyelt kérdés

4 hónapos lesz a kislányom. Azaz igazság, hogy magamra vagyok utalva. Nem vagytok néha tanácstalanok? Arra gondolok pl.

- Milyen ruhát adjak rá sétához?

- Nem öltöztetem túl?

- Elég ruhát adok rá napközben?

- Hozzátáplálás? Hogyan? Mit csináljak? Mennyit ehet?

- Miért nem forog? Miért csak ritkán gagyarászik?

- Hogy alakítsam a napirendjét? Egy óra csúszás belefér?


Aki hasonló cipőben jár ossza meg a tapasztalatát!


2011. márc. 25. 12:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Még nem tápláld hozzá.
2011. márc. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nekem már 22 hós a kisfiam, és tesó is nemsokára érkezik, de ezekben a kérdésekben én is tök tanácstalan voltam.


Ruha:

a mai napig bizonytalan vagyok. Inkább rétegesen öltöztetem, és lenn levetkőzünk, ha túl sok, ami rajta van.


Hozzátáplálás:

védőnőt és sógornőt kérdeztem ezügyben, segítettek örömmel:)


"Forgás":

itt is kérdeztem, az oldalon, h miért nem kúszik még + védőnő is adott tanácsokat


Napirend:

belefér sztem 1 óra csúszás.


Ne izgulj, sztem a legtöbben tanácstalanok vagyunk:)

Azért van a védőnő, orvos, rokonok, és a gyakorikerdesek.hu, h kérdezzünk:)

2011. márc. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tápszeres, doktornő mondta hogy adjak neki. Almát, burgonyát és répát már evett, és nagyon bejött neki. Most akkor hagyjam abba? Tízóraira kap egy pár kanállal, a többi táp.
2011. márc. 25. 12:10
 4/13 anonim ***** válasza:

első

Sosem értettem, miért javasolják a hozzátáplálást a dokik azért mert egy baba tápszeres. A gyomra ugyanúgy nem érett még rá.

2011. márc. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

2. vagyok:


Mi is már 4 hósan kezdtük, szintén tápszeres volt, és nem lett semmire érzékeny, nem lett a hozzátáplálástól semmi baja.


Én nem hagynám abba.

2011. márc. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ti tudjátok:-(((
2011. márc. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 krisztivan ***** válasza:
Mindig pont ezeken a kérdéseken én is filózom.A fiam 6,5 hós.Előveszem ilyenkor a józan paraszti eszem és a szerint cselekszem.Nyugodtan hallgass te is az anyai ösztönödre az ritkán téved.De kérdezni is mindig lehet.Szomszédasszony,mama,anyuka,védőnő,doktornő.Meghallgatod és kihámozod ami nektek a legjobban fekszik.Ne parázz,a babádnak te vagy a legjobb anya.
2011. márc. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

legfontosabbak: ösztön, józan paraszti ész és 1-2 babás barátnő, akiktől lehet kérdezni.

higgy magadban! indulj ki abból, hogy neked mennyi ruha lenne kényelmes, ha feküdnél egész nap, fontos-e hogy ugyanabban az időben történjen minden, ahogy szokott. és higgy a babádban, az ő jelzéseit figyeld.

2011. márc. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Dehogynem vagyok sokszor tanácstalan,ezért látogatok ide sűrűn! :))
2011. márc. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
az első néhány hónapban én is nagyon tanácstalan voltam, szinte mindenben.
2011. márc. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!