Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakocsi kérdés, mikor...

Babakocsi kérdés, mikor változtathatom meg ezeket a dolgokat?

Figyelt kérdés
Kisfiam 6 hónapos múlt,még nem döntöttem meg neki a kocsit,és eddig még pléddel betakartam ill a lábzsák is rajta volt.
2011. márc. 25. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Kisfiam 5 nap múlva lesz 6 hónapos és Én is betakarom még egy takaróval (nem a legvastagabb féle de nem is vékony),és a lábzsákot is ráteszem.Viszont van,hogy megdöntöm már Neki az ülést,mert különben csak ordít benne.
2011. márc. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
amikor kezdi fölhúzni magát a kezével, akkor szabad rövid időre 45fokban dönteni az ülést.
2011. márc. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a lábzsák 10 fok felett már nem kell, csak ha nagyon fúj a szél.

Ha úgy látod, h már nem szívesen fekszik akkor megemelheted a háttámlát.

Vékonyabb plédet még elbírja.

2011. márc. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi 3 hónaposak vagyunk, ha alszik teljesen le van döntve, de ha fent van, felültetem így tud nézelődni. (Tescoban 2 órán keresztül szájtátva :)) Kb. ugyan úgy "ül" benne, mint egy babahordóban... nincs különbség.
2011. márc. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!